Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

November hónapban a DanGer Bikes, minden raktáron lévő alkatrészt 20% os árengedménnyel ad (Puma, Valtermoto, Motrax, Galfer, Two Brothers, Mivv, IRC, GPCrono, stb.) minden kedves vásárlójának. Várunk benneteket szeretettel. 06-20-5-DAN-GER (326-437)
Ja van! És ráadásul az enyém szar! ...........................nem tud valaki valami ügyi TV-szerelőt aki megcsinálja? De jobb lenne inkább olyan aki látott már ilyet!
És drbig helyet szólva: "A sör szeretete"
Észben tartom.
Ha netán elkopna benne mondjuk a ......., hátsó lámpa! Tudok segíteni!
Előírás szerint.
Szerintem meg most állítsa le magát mindenki!
Itt mindenkinek van helye!
Emberek vagyunk,...ennyi!
Hol ez a téma,hol az.
Egyvalami nagyonis összeköt minket:a MOTOROZÁS SZERETETE
Ki így ki úgy,de ide tartozik,teljesen mindegy,hogy milyen gépe van.

Mindenesetre Én tisztelek mindenkit
Jó fejek vagytok
Látom nagyon éber vagy !
Bírja még a tizedes? Nyifog, meg sziszeg meg minden?
Van fordulatszámmérő az R1-en? (Nesztek egy hasznos hozzászólás! )
Kedves Zsubaby!

Csak nem rám céloztál?

Szeretném megkérdezni, hogy az 11210.,11213.,11217. ...stb. hozzászólásod mennyire volt szakmai jellegű, vagy hogyan kapcsolódott a témához? Mégsem jegyezte meg senki, hogy miért ismerkedsz az R1 topikban, de szerintem nem is gondolt erre senki.

Egyedül Chriss duzzoghatna, hogy miért foglalkozunk a magán életével, de mivel márkatárs, így jogunk van hozzá, ha tetszik neki , ha nem, és mégsem teszi, egyébként semmi bántó nem történ. Személy szerint neveletlenségnek tartom azt, ha valakihez tisztességgel szólok, és válaszra sem méltat. Zsebyvel semmi gond nincs, egy kedves, barátságos, locsi-fecsi kislány, aki nagyon szeret fórumozni, rólad hidd el ugyan ezt gondolom, felesleges volt az egész. Igaz, még nem szóltunk egymáshoz, de ez csak idő kérdése volt, lám megtörtént!

Zema sem küldött el senkit a \"faszba\", itt mindenkinek van helye, olvasd el figyelmesebben! Innen csak a nagyképű, gyökerezős bunkókat szokták elküldeni, aki azt sem tudja, hogy az R1-nek digitális vagy analóg a fordulatszámmérője, de ő speciel az anyjába lett elküldve.

Mély tisztelettel: Bandi

Ja, és World Peace remélem nem sértettem meg senkit!
Néha benéz az ember és akkor is ezt kell olvassa oldalakon keresztül, aztán már be se néz.
Itt nekünk mindenhez jogunk van! ...Mert mi R1-el rendelkezünk!
Kedves Zema!

Nem küldtem el Zsebyt sehova (főleg, hogy az első beírásom nem is kizárólag neki szólt név szerint), csak megjegyeztem, hogy nem igazán a témáról van megint szó a topicban. Vagy valahol Te láttad, hogy azt írtam volna, hogy ne olvassa vagy írjon az R1 topicba? Érdekes.
Amúgy meg azt gondolom, hogy attól, hogy Neked R1-ed van nem hiszem, hogy jogod van a "faszba" elküldeni bárkit is. Attól pont ugyan olyan fórum olvasó vagy mint itt bármelyikünk, még ha Simsonos is. :) Arról már nem is beszélve, hogy nem vagy a haverom, hogy a "faszba" elküldj.

Hidd el van elég sok elfoglaltságom, nem kell, hogy tanácsokat osztogass nekem. És légy erős, van elég barátom neten kívül. De itt is jó pár...

Üdv

Zsu

Ui.: Zsebytől elnézést kérek, ha Ő is úgy értelmezte, hogy én elküldtem a topicból, én úgy emlékszem ilyesmiről szó sem volt.
. . . . . . . . . . . . . .
400Ft-ból két sört megiszok...
http://www.milliomoslettem.fw....

Szerintetek mi lehet a titok? Marha nehéz kitalálni hogy a 400 Ft-os sms-ekből szedi meg magát
Csak addig amíg meg nem iszod a sörödet ... ...
Nagyon rám van kattanva... Pedig mondtam neki, hogy én a lányokat szeretem!
Végre 1 rendőr, akinek van humora
Big,ne is irj semmit,ebből nem lehet jól kijönni.

(vagy nem is volt humor?)
Egyébként meg sokan komolyabban veszik a fórumszabályokat mint az élet szabályait. Nemde?
Már megint sörözél és ilyenkor behajolsz minden jöttmentnek, aztán meg síránkozol, hogy fáj a segged
Köszi nevettem egy jót
Meg kell hajolnom előtted!
Mondjuk Zseby-nek kb. pont annyi joga van h ide írkáljon, mint Zsubaby-nak. Egyikőtöknek sincs R1-e, úh mondhatnám/mondhatnánk (mi R1-esek) mindkettőtöknek h húzzatok a faszba. Má' bocs. De az R1 topicban R1 nélküli emberek másik R1 nélküli emberkét mi jogon küldenek el innen...? Érdekes. De mivel engem aztán pont nem érdekel ki és mit ír ide, ezért aztán nem mondom h nyomás és csatlakozzatok "vkivégrehívjonelrandiraéshanemtelikel10perchogy
valakinefoglalkozzonvelemagyhúgykövetkapok" Borsóhoz és az ő világához... Jótanács: Keressetek elfoglaltságot és barátokat a neten kívül is! Hajrá!