Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10000 pénz
az alábbi cimen keressetek: reeeman@freemail.hu
eladó r1 fejidom óccsón mert nekem nicns rá szügségem a szürke foltok a fejidomon kis gitt mert ugy volt hogy átalakitom de végül rajta maradt egy kics gitt de nem nagy dolog lekaparni a plexitartó fül van hegesztve de szép munka van rajta egyébkét egybevan nem hulláos kicsit foglalkozni kell vele egy fény és mehet amotorra az ár fix... e mailbe keressetek mert telót nem tom felvenni mert melózok... reeeman@freemail.h
Áááá! Valami faszfej megtalálta a HÁROM évvel ezelőtti yamahás videómat és nekiállt e-mailban osztani az észt. Akkor került elő a dolog. Azóta már 2 videót is csináltam. Minden új mocimat lefilmezem az utókornak.
mail ment
szerelessel hogy alsz`?
Meg van! link a YTX7A-BS ami jó lehet . Holnap megkérdezem a haveromat neki van itt kedvezménye
ok akkor szolok neki.mailben megy a szama.
köszi a linket.
csörrencs majd oda,azt megbeszelitek.ha nem venne fel a telefont hivd ujra 5-10 percel kesöbb
Nem sajnos ! Mikor kisütött a nap megjött a kedvem, mikor elbújt akkor elment, du. meg mikor ráértem volna végig borús volt.
Ja,örülök,hogy jó lett!
Te voltál valamerre a hétvégén?
Itt is van link, de a Yuasa elég drága
Jó lesz holnap, akkor majd átugrok! Köszi!
Ezt találtamlink , de még keresek!
holnap jo neked?
ja aksi-liket meg tudnad adni ?en csak itt talaltam semmit http://www.datam.hu/
Üdv neked kisdobogós!
Csak nem rosszalkodtál, és fel akarták használni ellened?
Fent van már a videó, és hol találom?
Tényleg? Ez igazán jó hír!
Akkor már nem lehet rá mondani,hogy fázós fajta ! De azért takargasd be most is úgy mint régen!
Szép, jó estét mindenkinek!

Nincs rajta, hogy Rizoma? Ccce eijnye, pedig úgy bele éltem magam!

15ó. 05"-10" között végez az asszonykád ezek szerint. De, hogyan ismerem meg?
Jó estét mindenkinek!

1000km -t belelöktem a gépben a hosszúhétvégén, jó lett, nem panaszkodok
jo estet az uraknak

pbandee
szoval tegnap mar nem jutottam idaig-
a lenyeg mind irtam megtalaltam az adaptereket,dunaban van,az aszonykamnal,azok is rizomak,igaz nincs beleirva,de ingyer adom.
a rossz hirem hogy szerelik az autojat ezert be kell menned a varosba,a korhazhoz,amelyik nap akarsz,du 15.05-15.10 re
neki szoltam
Szóval már elévült!
Nagyon szépen köszönöm! Erre voltam kiváncsi.
Fél év ha jól tudom.....de az az eljárási idő.......ezzel nem vagyok képben a Maci (thebear) biztos tudja, ő jobban képben van az elévülési dolgokkal. Én még aznap feljelentek mindenkit mikor megfogtam, szóval ilyen jogszabályok nem érdekelnek a www.magyarorszag.hu oldalról egyébként letölthető a szabálysértési törvény, abban megtalálod....

1999. évi LXIX. törvény
a szabálysértésekről

De mivel lusták vagytok, úgyis tudom inkább kikeresem bemásolom

A szabálysértés büntethetőségének elévülése
11. § (1) Nincs helye felelősségre vonásnak, ha a cselekmény elkövetése óta hat hónap eltelt (elévülés).
(2) Az elévülés határidejének kezdő napja az a nap, amikor a szabálysértés tényállása megvalósul, kísérlet esetén az a nap, amikor az ezt megvalósító cselekmény véget ér.
(3) Ha a szabálysértés jogellenes állapot előidézésével, illetve fenntartásával valósul meg, az elévülési határidő mindaddig nem kezdődik el, amíg ez az állapot fennáll.
(4) Ha a szabálysértés kötelesség teljesítésének elmulasztása által valósul meg, az elévülési határidő az azt követő napon kezdődik, amikor az eljárás alá vont személy még jogszerűen eleget tehetett volna kötelességének.
(5) Ha az elkövetéstől számított hat hónapon belül a cselekmény miatt büntetőeljárás indul, de a büntető ügyben eljáró hatóság, illetőleg a bíróság a szabálysértési eljárás lefolytatása céljából az ügyet átteszi a szabálysértési hatósághoz, az (1) bekezdés szerinti elévülés az áttételt elrendelő határozatnak a szabálysértési hatósághoz érkezése napjával újrakezdődik.
(6) A szabálysértés miatt az eljárás alá vont személlyel szemben a szabálysértési hatóság, fegyelmi hatóság, az ügyészség és a bíróság által foganatosított eljárási cselekmények az elévülést félbeszakítják. A félbeszakítás napjával az elévülési idő újrakezdődik.
(7) A cselekmény elkövetésétől számított két év elteltével nincs helye szabálysértési felelősségre vonásnak.
Ez lenne a kérdés lényege.
on-boardon úgysem látszol innentől kezdve pedig nincs értelme a kérdésnek. De akkora balak nem lehetsz, hogy még dátumozod is
Hát ha tudom, hogy már elévült miért ne ismerném el?
Nincs olyan elmeháborodott, aki elismerne ilyet... Vagy igen?