Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem ez most nem nekem szól,mert Én nem voltam benne!
bocsánat, hogy itt, de még gyorsan válaszolnék, és itt sem vagyok...
- én Brittonnak írtam egyetlen egy dolgot, nem szándékoztam randalírozni, de mivel "szóltak hozzám", ezért erre reagáltam... ennyi... úgyhogy ilyen alapon, leszel szíves akkor a többieknek is beugatni, hogy miért írtak nekem ..erről én ugyanis nem tehetek
- biztos lehetsz benne, hogy a hozzászólásaim alapján nem ismertél meg semennyire sem, de ha úgy gondolod, hogy ennyi elegendő, akkor hidd azt, de én eléggé felszínes hozzáállásnak vélném...
- a sárga és zöld szemű szörnyek valóban kegyetlenek

téma részemről is lezárva, bocsánatot kérek azon R1-es kollégáktól, akit zavart a tegnap esti beszélgetés, és ugyan neked annyi közöd van a topikhoz, mint nekem, azért tőled, mint R6-os kollégától is elnézést kérek..

üdv,
Reni
Köszönöm drbig, pontosan erre céloztam. Te megértetted.
Igen, én is társas lény vagyok és nem csak motorokról tudok beszélgetni. Arra próbáltam meg célozni, hogy a megfelelő topicban kellene. Ennyi.

Nem tudom mikor volt olyan, hogy én kawás topicot telefostam, de ha így volt elnézést.

Igaz, nem ismerlek, bár a hozzászólásaid alapján már valamennyire megismertelek és légy nyugodt, miattad nem fogok gyomorfekélyt kapni.

Azon meg, hogy csak Veled kekeckedek el kéne gondolkozni, valószínű van alapja. Téma részemről lezárva. Vagy másik topicba...
Ebben teljes mértékben igazad van! Én sem olvasom már pl. a Z750/1000 topicot, mert arra megy ki az egész, hogy Borsokának csapja a szelet a férfinép. Van erre külön topic... Rendben van, hogy családias a hangulat, de túlzásokba nem kell esni! Itt még szerencsére ilyen nem történt, ne is legyen.
becéloztak..
szerintem meg emberek vagyunk, és mint társas lények, bizony szoktunk beszélgetni.. ..nem úgy tűnt, mintha tegnap bárkit is zavart volna a diskurzus, hiszen többen is csatlakoztak, szórakoztunk egy jót, és annyi.. ha nem tetszik, ne olvasd.. ..sajnálom, hogy te max. motorokról tudsz beszélni, de lássuk be, ez sem így van, hiszen te is keményen "telefostál hülyeségekkel" pl. kawás topikot, szóval szerintem hagyjuk..
..egyébként én meg azt unom, hogy csak és kizárólag velem szoktál kekeckedni, holott nem is ismersz, de asszem, nem én fogok emiatt gyomorfekélyt kapni..

további szép napot neked
ehhh...kicsit visszaolvastam...
Kicsit unalmas, hogy hülyeségekkel fostok tele olyan topicot, amelyiket még esetleg néhányan olvasnak. Így legalább ezt sem fogják. Gratulálok.

Megjegyzem csak azért írtam, mert már idegesít. Rám nem jellemző, hogy feleslegesen írkálok hülyeségeket...
mint te..
Látom egyesek megint topicot tévesztettek...
Közlemény a Nagyérdeműnek!

Tegnap este már tényleg nem voltam már itt.
Bár ahogy visszaolvasgattam a dolgokat sikerült a dolgokat alaposan kivesézni.
Voltam már összeboronálva Zsebyvel és most Elissával.
Megnyugtatok mindenkit,hogy nem fűzöm Elissát,nem szokásom neten keresztül ismerkedni.
Csak nincs nagy távolság köztünk és így megbeszéltük,hogy majd valamikor megyünk egy közös gurulásra.
Ennyi az egész,nem több.
A 11473-es hozzászóláson Zema látható,....mellesleg.(ha nem tévedek)
my name ist József
Hát tényleg jó ez az iwiw megvagy.......a tesód csini, apa mama nagyi jó fejnek tűnnek....kapcsolatban élsz......van egy cbr600rr-ed szóval boldog lehetsz. Szép álmokat
Jucikát mindenkinek.. (nekem meg Jocikát.. )
Jó éjszakát mindenkinek, és neked is kedves Egyikse alias Renike!
Britton indexei meg ráérnek tavaszig.
Közben jót játszottunk!
..nekem meg olyan fotóm is van rólam, amit ti biztosan nem fogtok látni..

egyébként asszem Britton indexeinél tartottatok.. ..sose derül ki, hogy működnek-e..
Neked van a legtöbb eszed!
Erre nem is gondoltam!
Jó éjt mkinek!Szép napot holnapra!
Nekem le van mentve...
Én már rég láttam őket!
A kíváncsiság kifúrta az oldalam,muszáj volt!
Előtte is,de azóta meg főleg !
És akkor ezek szerint lemaradtak a teljes alakos képekről is ....balekok
Na tessék...Elrontottam a játékot!
Bóóócsiiii!
..szerintem most nagyon sokan büszkék rád..