Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nos, ma voltam a tegnap általam ajánlott akkuboltban, van nekik 2 féle töltőjük is, 3000ért egy egyszerűbb kivitel, 10000ért viszont olyan, amihez adnak egy beépíthető csatlakozót, így az akkudat sem kell kivenni a vasból, csak rácsattintod a töltőt és mehet...
Szia!
Voltam a srácnál tegnap, 30% kedvezménye van a Bárdinál az YTX7A-BS, és a YTZ10S (gyári) árát kérdezi meg, csak az a baj , hogy nagyon elfoglalt, fényező, és a telefont sosem veszi fel. Holnap ismét elugrok hozzá, kis türelmet kérek.
Itt a Rizoma! Sajna sötétedett már.
nos pbandee?

aksival is sikerült valamit intezni?
szerencsere meg nem kell,de valoszinü nekem,ha lessz valami akkor az osztrakoknal fogom intezni
Nagyon szép! Ami még érdekelne,hogy mo. tudod érvényesíteni a garit? köszi
orülök hogy sikerült,a cuccost elhozni,meg hogy fent is van,es muxik-reszletekre is kivancsi leszek
hat remelem meglessz penteken
Szia!
Köszönöm meg kaptam! Most jöttem be, eddig szarakodtam a köcsök relével, mert nem akarta lassan villogtatni, de legyőztem és már szépen villog ! Majd holnap lefotózom mert már álmos vagyok, és még mutatok mást is, hogy mit szólsz hozzá.
Házikó sikerült?
Hát neked nem de neki eléggé......
Nem gáz,mert ha nem jön meg akkor a srác visszaadja a pénzt
Szia, g-area51!
Amcsiból van a motorod?
terv 2009
szept motogp balatonring
July 26: Czech Republic (Brno) - SBK
a idm salzburgringi futamara mag nincs meg az idöpont,de feltehetöen juni
aki akar csatlakozhat
Nem egyszerű eset........egyébként van pár eladó aki hazudozik össze vissza, nincs is neki raktáron a cucc és ilyesmi kifogással próbálja kimenteni magát az ebay szabályok alól......nade sajnos nem látni bele a rendszerbe csak egy próbavásárlás után, az meg jelen esetben nem éppen jól sült el.
tavasszra majd megjön.bar havatlapatolni is jo
Nem még,sajnos
Pedig már nagyon itt lenne az ideje.
Azt mondta a srác(múlthéten felhívott)
hogy felhívta a németeket és állítólag valahol elkeveredett,visszaküldték a feladónak
és újra feladták.
Remélem,hogy a héten meglessz
Ok
Akkor túltárgyaltuk a témát

És kössz
Csizma meg jött már?
nekem barmikor
Ajaj
várjunk,..1-2 hét múlva,lenne aktuális
elvették az autómról a forgalmit és most várom a büntetést,hogy mennyi lessz
de egyébként akkor kell,mindenképpen
csak még a csekket meg akarom várni
Jó így neked?
akkor is megoldható?
ha a penz a zsebedben csütörtökön veszem,nem tema
Tehát ezzel azt mondod,hogy elintézed nekem?
Ha nem az sem gáz
Ez kedves tőled...
en is annyiert adom amennyit kapok,föleg r1es topiktarsaknak................+1kv
Az más, hogy te 250et kapsz 1 €-ért, meg megint más, hogy mennyiért veszel 1€-ót. Az egyik (az alacsonyabb) a vételi, a másik (magasabb) az eladási árfolyam.
ma nallam 10ezer.holnap nem igerem
sopronban 250et edtak erte