Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, legjobb kiszedni, és be tenni a lakásba melegre és néha kicsi árammal rátölteni!
Akkor meg jó abba az olcsó is többször bírod cserélni veszel 2 db. zseléset 26.000-ért és ha gond van csak kicseréled
pbandee:kerdezd ha nem nagy faradsag-keres
pohi
az enyem melegben volt megis megadta magat
A királyfi le ne maragjon
Jaj, a Süsü az volt a leg kedvesebb!
Megvan! Süsüt festek a pálya idomra !
Az akksiról annyit, hogy az enyémben annó 2002-2007-ig a gyári volt és soha nem volt vele gond. Meleg fűtött garázsban volt a gép. A srác aki megvette egy fűtetlen garázsba rakta téltől tavaszig. Az akksi meg is adta magát egyből.....
Az a gyerekkorom másik része volt, a közepét meg a süsü telítette ki
Biztosan többet bír mint a JMT, csak vigyázni kell rá, akkor hagyom a haveromat ennyiért lehet nem tud, vagy azért megkérdezzem sosem tudni?
megtisztelö
nekem ez jön nagyon be

de ez a rossi gep sem rossz
Szia Pohi!
Elfelejtettem gratulálni a Mazsola magfejtéshez, kezdtem félni, hogy te is a Tom & Jerryn nevelkedtél !
igen a gyari
Egyből rád gondoltam, hogy majd a te tanácsodat fogom elsőként megkérdezni!
A tiéd milyen is lesz?
http://www.biker-world.hu/kate...(RN121)&hivo_cat_id=3&h
_hivoszint_id=3&h_cat_id=3

itt 14.000 Ft ért is van.......jól emlékeztem, hogy láttam valahol.......2004-2007-ig jó....
A Gyári ennyi?
89 euro+20 postaköltseg-az megsem 34ezer
dögös festest neki,azt mehet fel az unikum
meg nem-igaz nincs is mivel
Szereztem valamit, lehet ezt használni valamire?
Gondolom holnap már tudok árat is mondani!
annyira nem,
Sürgős az akksi?
A motor töltését megmérted már?
jol nez ki
az aksit ma par embertöl kerdeztem ,mikronix kft pesten,meg azoktol akit te mondtal mind 33ezer penz,a soproni yamahasok 34ert hozzak,de van 1 töltöjük (160ezer volt) mindent tud diagnoztikalni,ugyhogy 1000ft meger hogy feltegyek megnezni mi baja van.proba cseresznye