Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudja valaki azoknak a személyeknek az elérhetőségét, akik az R Seria kupán videóztak, és a felvételekért cserébe pénzt is szedtek be?
Kb.1/5 hónapja felmentem Salgótarjánba a Pohi által adott üzletbe próbálni,hogy biztosra menjünk.
Ott 42-est próbáltam (100%)
Szóltam Fekepapának(Feri),hogy akkor 42-es méretű kellene Vertigo Corsa KÉK-FEHÉR
Meg is rendelte,....
Erre most jött meg,(nagy nehezen)persze ez nem Feri hibája.
Tegnap felhívott,hogy van egy jó és egy rossz híre:
A jó az hogy megjött a csizma a rossz pedig,hogy 43-asat küldtek.
(azt hittem,hogy nyomban szétvet az ideg,sokára is küldik,meg nem is azt ami meg lett rendelve)
Erre Én rögtön mondtam is Neki,hogy tuti,hogy nem lesssz jó!
Aztán amikor este felpróbáltam kiderült,(legnagyobb örömömre)hogy ez ugyanolyan jó a lábamra mint amit S.tarjánban próbáltam.(nem értem,hogy-hogyan,de jó)


Vagy:lehet,hogy MUTÁNS vagyok és gyorsan igazodott a lábam hozzá.

Annyi van:ha megfogom a csizma sarkát és az orrát,akkor kb.2mm-t tudom előra hátra mozgatni(vékonyzoknival,
természetesen)
Belefér,...
bőven.

Mégis jó lett a csimma?
ÜDV! eladó yamaha r1 -es sérült váz, ( csupaszon) javítható, nem tört nem szakadt, forgalmival, törzskönyvel, rendszámmal, 2010-ig műszakival, ára fix 50000 ft. évjárata : 2000 tel: 0620/992-4528
Hát a HRC színű 1000-es Fireblade..........az az én szívemhez is közel áll, a Repsol az nem az én világom, de az a kék fehér piros hrc....azt nagyon eltalálták most, talán a legszebb színösszeállítás a hondánál.
OFF Én is igy voltam a 2008-as FIREBLAD-EL De most itt kint bementem a szalonba és nézegetem a 2009-t is

ON

Na lelépek mielött seggbe rugnak a Yamahások, megyek bedobom a szavazó cetlit....
Bakker én is így vagyok vele és most a kék jön be de nagyon azzal a kis fehér hellyel az elajén ahová már csak a számot kell felragasztani.....jujde nagyon kellene...
Minél többet nézegetem ezt az új R1-et, annál jobban tetszik.... Mi lesz így? És a hangja...
Majdnem eltaláltam
Szerintem 75.000 asszem annyi lett volna a csizma chrissnek.
Most 20% os akcióban 72.000.- nálunk (DanGer Bikes)
Írtam mailt....
Hali!

Mennyi pénz a puma csizma?

üdv!
Sannyi
MilleRR!
Biztos ami biztos,ma felpróbálom azt a 43-ast.
Tarjánban már próbáltam a 42-est,kb.3-5mm-el volt nagyobb a lábamra.(vékony zoknival)

Igazából ma már gondoltam rá,hogy hozok tőletek egy Pumát.
De az igazság az,hogy a Sidi felé jobban hajlok.
De még bármi lehet....
A másik 2 szín lemaradt. Bocsi.
Chriss! Ebben a hónapban a 20% os kedvezménnyel megkapod a Puma 1000 et is ennyiért...
Csak 1 ötlet volt, ha a Vertigo kell akkor az kell, csak szóltam...
A ruhának a mérete meg nem 51-es hanem 52-es csak elírtam!
Jah és a tel számom ha érdekel valakit a cucc : 06704175591
Üdv Mindenkinek!

Eladó a motorom,nézzétek meg ,egy gyönyörű és egyedi Yamaha R1!
850-ért árulom!
Eladó még egy alig használt,párszor volt csak rajtam SUOMY 51-es kétrészes Bőrruha azt 80-ért árulom (Az új ára 180) és még mellő 18-ért árulok egy teljesen új Nitro csizmát is 43-as méretben!
Így már értem.....
Chriss-nek megjöt a csimma....de a balfaszok 43-as méretűt küldtek....:-((( szégyen....
Mielőtt visszaküldöm...gondoltam megkérden nem kell e valakinek....
Sidi Vertigo Corsa 43-as 70K
Eladó!

-Akrapovic full titán rendszer R1-re 07-08. Ára: 350.000 Ft
-Öhlins TTX hátsó gátló R1-re 07-08. Ára: 240.000 Ft
-Öhlins kormánygátló R1-re 07-08. Ára: 70.000 Ft

Érd: 06203224093
Ti is kaptatok levelet tőle? Két éve ez a levél köröz a neten.