Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah.... A zsák megtalálja a foltját...
..de a kezed maradhat...
Na ja
én elhiszem, hogy leleményes, de honnan tudod, hogy én nem vagyok-e sokkal rosszabb?
Chriss!
Zseby-ről még a szemedet is...
Mikor tűzoltó lettem,a többiek azt mondták:
"Ha tűzoltó leszel,két út áll előtted!Az egyik az alkoholizmus,a másik meg járhatatlan..."
Mivel csajnak nézel ki ( habár volt aki nem gondolta, hogy az vagy) és ugyebár Chris leleményes fiú!
..OK, de mire vigyázzak?
Zseby drága nagyon vigyázz ! Állítólag Chriss nagyon kanos!
minden rendben hála a jó istennek csak nagyon szép az a motor és az ára is az rs-t már be is járattam. szóval minden frankó
már csak a jó idő hiányzik meg a benzin holnapra jó időt mond de megyek dolgozni megint :S remélem jövőhéten tudok majd még kanyarni vele. egyébként mi újság ? rég láttalak
honnan tudhatnám?
..de ha jobban megismersz, még tisztességes alkesz is válhat belőled..
Azért lassan össze jön a csapat!
Tudhatnád,hogy évente max 2 alkalom van,mikor alkoholt fogyasztok!
Jahh,és köszi,nem tudtam,hogy be kell kötni,"humorzsák"!
Mindenre rámozdul, ami csajnak néz ki.... Naggyon kanos a kiccsávóóó
Kaján vigyor. Ez jelent valamit! Egyébként Elissa eléggé szemrevaló, mondhatni jóféle!
az indexek működnek, de be kell kötni őket, hogy lásd, működik vagy sem? ..minek iszol, ha nem bírod?
Szia!
Az az igazság,hogy nem nagyon feszegettem a kérdést,nem is volt időm összerakni.Az indexek működnek,megnéztem,csak be kellene kötni őket,és akkor megmutatná,hogy működik,vagy sem.De fejidomot is le kell vennem,mert nem tudom rákötni a csatlakozót,nem lóg ki a kábel eléggé a fejidom alól.A hét talán nyugisabb lesz,meg tudom nézni.Belenyúlni nem fogok,ha nem működik,majd a szerelőbácsi megoldja.Köszönöm amúgy mégegyszer,hogy segítettél.
No! Hogyan jutottál erre a megállapításra ? Mi történt már megint?
Szia Britton!
Mi lett az R6-ossal? Nem a relé szált el benne? Azóta rájöttem hogy az irányjelzőrelében nincs is relé tranzisztor villogtatja! A jó papp is holtáig tanul!
oks,meggondolandó
köszi
Gondoltam,hogy nem sérült a gyári,csak,ha szeretnél egy jó huzatot,tudok kárpitost,aki olyat csinál,amit szeretnél... Pont olyat!
kár vol rs-t venni na mind1 azért szerettem még az eReSt
Nem volt baja a gyárinak,csak megtetszett a képen ez a piros-fekete R1 felíratú huzat,de csak képen
Élőben annyira nem
Ő! Hömm!
Majd ő megmondja ,persze ha akarja ha!