Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó fényezőt,és egy kiváló,olcsó kárpitost tok Neked mondani,nekem a 89-es Gsx-f-re első,hátsó ülés áthúzása asszem 5 rongy volt,profi minőségben!
Milyen Zsolt ?
Ha már együtt fórumozunk!
Na! Megérkeztél!
Mostanában többet vagy a Motorok+csajok topikban mint itt! Csak nem rámozdultál Elissára?
Jaj! Lemaradt a Link! link
Szia Zsolt!
Nézd csak meg a hirdetésben az utolsó képet! Mi a véleményed?
Ne fogalkozz senkivel!
Ha neked tetszik az már nyerő dolog!
Szerintem jó!
Nekem igazából a szinével van gondom (világos a piros a motor szinéhez),na meg az R1 felírat minőségével!
Igen van már üléspupom is csak fényezni kell mert jelenleg ezüst színű!
Szia!
Hát, nemistom, elég fura. Talán, ha a hátsóval is kezdenél valamit. Az RN09-hez lehet kapni üléspúpot?
Vettem üléshuzatot,kiváncsi lennék a véleményetekre!
Szerintem elég fos
E képek láttán feltámad a nemi szerver....
Okké köszi!
jobb
talaltam neked olcsobb Y a gephez,de csak holnap van infom rola,alfaba kell mennem most nem jut szembe
Néhol már kaphatsz 10 körül is, persze darabját. Ha emelőszemet nem veszel hozzá, megteszi 1-1 csavar is.
Ha a gumid megy tönkre a téli állásban, az nem 20ezres tétel lesz...
Vagy esetleg lehet házilag is csinálni, de kicsit macerás...
lehotozom=lefotozom
Valahogy így?

Szerintetek ki sikított nagyobbat, mikor a nappaliban beindítottam? Anyám vagy a motor?

És mivel a panelba nem tudom behozni, de kedves édesanyám sem engedi már bentre... Csináltattam hozzájuk egy hőszigetelt tárolót. Így az Eriggy meg a gixi csodásan elpihengetnek! Bár még nem téli álmot alszanak!
majd ha hetfön enyemet lehotozom behidalsz
Én nem szarom a pénzt tesó
Vegyél emelőt?
Hogy tároljam télen a vasat ha nincs emelőm?
Nem vagyok sértődős, bár én nem mondtam eddig, hogy segítek beszerezni is, csak a forrást tettem közzé, de ha már így rákérdeztél , akkor persze, ha kell szívesen segítek.
Ha nincs első emelőd, akkor is támaszd fel legalább 2 léccel az első villát is, hogy az első gumid se érjen a földre.
Pláne, ha egész télre eltetted már a gépet...
Helye van így is.
És ott még ugyanúgy nem szigetelt.
A camping biciklit meg a rotációs kapát kidobod és máris van helye az R1-nek!