Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te pohi. A sebességtúllépésnek mennyi az elévülése? Ha mondjuk az orrom alá dugják a fél évvel ezelőtt készült on-boardomat és pillanatnyi elmezavaromban beismerem, hogy én csináltam akkor mi van?
Ajánlom itt nézz szét valamelyik szervízkönyvben biztos benne van:

http://www.2002r1.extra.hu/php...

Szerintem a Yamaha Motor Europe-sban biztosan.
sziasztok.segitséket szeretnék kérni van egy 2001 es r1- em,a tengelytávot nem tudná valaki megmondani? pontosan. köszi.
Ok.
Pohi,ezek tényleg jók,de remélem ha várunk egy kicsit,még jobb lessz.
Köszi Pohi a jótanácsokat, azért alapba is figyelek ezekre
Csak az alsó tartomány mély hangja miatt volt szükség a kipufogóra
Ja és azt vettem észre hogy így most még lassaban is közlekedem, mert nem kell tépni hogy jöjjön a feeling :)

Még egyszer köszi!

üdv:George
Szia Pohi.
Erre a címre küldheted a listát: dani.montana@freemail.hu
Köszi
nem hiaba tavoli rokonok
Ok. De ha adsz egy e-mail címet akkor el is tudom küldeni, hogy hol mi mennyibe kerül.
Az én voltam, lehet rád néztem, de nem láttalak . Eléggé rögtönzősek az ilyen futás biztosítások, mert a futók sem tudják pontosan mikor és hol várják őket, szoktak lenni kavarodások, a gyerekek, meg mennek össze vissza, nagyon oda kell figyelni rájuk, az emberek meg csak bambulnak nem értik sokszor mi van és ők is okoznak meglepetést autóikkal. A csizma oxtár, soha ilyen szar csizmám még nem volt, mellékesen megjegyzem, a probiker sokkal jobb de az full perforált így ilyen időben már feljtős, erre vagyok rákényszerülve.
Nem kérnek ahhoz semmit....műszeres ellenőrzés csak aközlekedésfelügyelettel együtt van. Lehetőleg ne lakott területen ordíttasd és főlleg nem éjszaka vagy babakocsit toló kismamák mellett, akkor a rendőrt sem fogja zavarni a hangos kipufogód, ja és ne a rendőr mellett szaályoztasd le, ez előny lehet
Sziasztok.
Pohi.
Köszönöm a segitséget,a részletek miatt majd hivlak.
Akkor tegnap előtt téged láttalak Pásztón?
Kisérted a futókat
Oxtár csizma volt rajtad(talán)
Szerintem Te voltál,még rám is néztél,a köszönér elmaradt
Nem is ismertél meg
Fönt álltam a GY-P-nél.
Szia Pohi!

Ha jól tudom te illetkes vagy ?!

Érdekelne hogy ha vettem egy leovince dobot a motoromra és használom, hangtompitóval, vagy annélkül /FZ6/ akkor kér e a rendőr valami "papirt" róla, bizonylatot vagy ilyesmit, vagy csak E betüt keresgél majd?

Köszi a választ!

George
Ááá Jó fej nagyon, én 90%-al kevesebb távon meghalnék futás közben. Az alapjárat olyan 1100-1200-ra van belőve, ilyenkor jobb lenne a kevesebb, olyan 800-900. Télen ráérünk és majd kivezetjük az alapjárat állítót az idom mögül olyan helyre, hogy könnyen lehessen állítani ment közben is, és akkor nem lesz gond csak belövöm a futó sebességéhez és eldöcög a vas a megfelelő sebességgel. Így kicsit kellmetlen, mikor a forgalmat kellene irányítani egy 300 kg-os motoron úgy hogy közben kuplungolni kell, hogy a kísérőautót fel ne lökjem, erősen egyensúlyozni kell mert a tempó lassú, és még mutodatni is meg fékezni, de úgy, hogy be ne fulladjon
Mé nem noszogattátok meg gumibottal?
Mármint? Motorozni? Hát szolgálatilag kísértük 22.-én és 23.-án Schirilla Gyuri futását, első nap Szurdokpüspökitől Vizslásig másnap pedig Vizslástól Salgótarjánig. Aztán ott volt forgalomirányítás meg ilyenek.... 2 nap 260 km, 1-esben néha pelekuplunkgova, mert alapjáraton 12-vel döcög a vas és Schirilla Gyuri meg kb. 9-10-el futott......
Te voltál valamerre?
Benike!
Megy ez......

Lapesz R1!
Regisztrálni sem lehet náluk mert csak US., Canada és asszem Puerto R., ide nem is küldenek ezek szerint mert a levélre sem válaszoltak. De viszont van fent az e-bay-en az amit kinéztél olcsóbban mint náluk. Tehát megoldható.
Na csak sikerült ma motoroznom egy jót! Az X-Bike-nál nem okozott problémát egy szaros fémfékcső! Na meg a prioritás sem jött szóba! Kedden délelőtt felhivtam őket, szerdán délután már a kezemben volt. Köszönöm nekik, fasza gyerekek!
Hű, ez nem valami biztató! Gáz ráadás-elvételre változik? Ez mély dübörgő,? vagy zörgő csattogó
Még nem kaptam meg a képeket, de ha megjön majd oda adom neki szombaton! Jó így?
sziasztok! nekem van egy 2006-os yamahaFZ1-em,3000-es fordulat fölött valami kopogó hangot hallok a motorból,alapjáraton és alatta kifogástalanul jár. van-e valakinek ilyesmiről tapasztalata?