Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak aki megérdemelte: ittas kerékpáros úton kalimpálós, forgalomból kitiltott-átnemírt-regmatrica nélküli ork autó, rendőrautót 30-as táblánál előzni tilos tábla hatálya alatt megelőző bátor ork nő, ilyesmi. Tök igazságos vagyok
az mind 1 mert atterünk a usd-eurora
Kaszáltad az állampolgárokat?
Össze kellene hasonlítani az enyémmel, hogy au.-e a szín, de legjobb lenne ha kevertetnél hozzá bázist ( oldószerest, ne víz bázisút), lakkom van!
P!

Hát már jobban vagyok, ma már dolgoztam pár állampolgár ennek nem örült ma, hogy finoman fejezzem ki magam

G!

Üzletelhetünk, csak ne most mert ez a 205 Ft-os dollár rémes
köszike
amugy hogy mint?

lehet kicsit üzletelünk-rendben?
vacak 1 szin de csodalatos.-volna festeked hozza?
Szia Pohi!
Meggyógyultál már? Nagyon el voltál tűnve!
Ugyan az. Az X-spirit EU és japánban is így nevezik. Az X-11 vagy más néven X-Eleven az pedig USA. Az Eu-sba van pinlok a nem eusokban nincs ennyi a különbség....
Van idő kigondolni tavaszig! Ha bele faragod, utána én szívesen lefújom neked bordóra!
de ide hova?
hat igazan nam tudom hogy kellene
Mert ugye 1 pálya idomot nem sajnál az ember fúrni faragni, és be lehetne süllyeszteni bármilyen irányjelzőt pl. Suzuki GSXR K6. Kicsit most haza beszélek, de sz.tem jól nézne ki!
pohi vagy erre?
a shoeik az x-11 vagy az x-spirit?au a 2ö?
akar,bar en a hatsot nem terveztem süllyeszteni
Be süllyesztésre?
Az min1, csak az nem hogy az elsőt be akarod-e barkácsolni farokba, gondolom be akarod süllyeszteni. Erre nem jó valami más? Kar elkúrni azt a szépet!
Szóval neked jobb a 25.-e?
igen,de talan a 25jobblenne vagy neked mind1?
Akkor 26.-a?
szevasztok. tanacs kéne tuning R1 (04-06) os modellel kapcsolatban.
szoval volt benne power c.,meg kipufogo.vissza raktak ra az eredetit es most szerintem nem megy ugy mint kéne és ha gyorsitas után vissza veszem a gázt akkor nagyon sokat és aprokat durrog a kipufogóban .....-nekem elso erzesre tok oan mint amikor ala vannak égve a szelepek vagy nincsenek beállítva-de a gépen csak kb6000km van.nagyonn ujnak fest az egész.
es akkor mi lessz a bukogomba sorsa?
A jelenlegi helyzet szerint nem. Kaptam egy kis felvilágosítást hitelekkel kapcsolatban, így most még nem akarok belemenni egy még nagyobba....
akkor megsem lessz 2009