Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pályidom eladó YZF-R1 07-08 hoz!

http://www.kepesmotor.hu/idom/...
mindig elfelejtek v mit 98-99 az évjárat
ja am egy 10 es és postára is feldobom....
eladó r1 fejidom óccsón mert nekem nicns rá szügségem a szürke foltok a fejidomon kis gitt mert ugy volt hogy átalakitom de végül rajta maradt egy kics gitt de nem nagy dolog lekaparni a plexitartó fül van hegesztve de szép munka van rajta egyébkét egybevan nem hulláos kicsit foglalkozni kell vele egy fény és mehet amotorra az ár fix... e mailbe keressetek mert telót nem tom felvenni mert melózok... reeeman@freemail.h
Magas, ennyi már jó pár éve nem volt. Asszem a bizniszt szüneteltetem picit:

https://www.otpbank.hu/OTP_Por...
Mennyi most az USD?
ne vagd a maset-vagd a sajatod

ja a csöved 250usdre jön ki,nagyon rendes a srac mert a full rendszerböl veszi neked ki!kell akkor,este 6ig gondolkodhatsz
Akkor ugye nem haragszol ha elvágom a fékcsövedet?
A fékezés csak elrontja a gyorsasági sportmotorozás élményét....az igazi keméyek csak a gázt húzzák
OK! Nincs harag csak nem tudok fékcső nélkül motorozni!
msn?
Ez valóban egy bolt ahol utánrendelünk. A prioritás azonban nem feltétlenül a 6-7 éves motok kiegészítőivel kezdődik. Tudod sokan vannak, akik akkor sem viszik el a cuccaikat, akik tényleg megrendelik. Konkrét rendelésre természetesen bármikor rendelek, bármilyen motorra. Elhiszem, hogy most kellene, de én MOST NEM tudlak kiszolgálni. Ezt mondtam a telefonban is MA. Vagy vársz rá 3 hetet, vagy megveszed máshol. A visszahívással kapcsolatban... Nem arról vagyok híres, hogy ne hívnék vissza bárkit akinek megígértem. Általában azt szoktam mondani ha nem tudom fejből a raktár ide vonatkozó tartalmát, hogy 5 után hívjanak vissza, amikor benn vagyok a boltban. Szerintem ez a Te esetedben is így volt. Ám én sem vagyok tévedhetetlen, ezért ha mégis én mulasztottam, akkor elnézésedet kérem, (ahogy ma is megtettem).
Elnézést kérekde azt hittem ez egy bolt ahol ha elfogy az árú akkor utánrendelnek! Nekem nem 2-3 hét múlva kellene hanem mostanában! Ezen kivül pedig mult héten azt igérted, hogy visszahivsz ami nem történt meg a mai napig!
milyen dolog már hogy eladjátok a cuccokat
Először is, az "ember" én vagyok. Másodszor is 2-3 hete még volt, de ez egy bolt, ahol áruforgalmat bonyolítunk. Tehát időközben eladtuk. A telefonban MA említettem, hogy rendelek ha kell. Azt hittem ez kiderült számodra is. Most nincs. Ha kell rendelek Neked.
Helló! A múltkor irtad, hogy a dangerben van 2001-es r1-hez fémfékcső! Felhivtam az embert és azt mondta csak 2-3 hét múlva lesz! Na most akkor van vagy nincs?
Mást nem
Majd letesztelem,hogy jó-e!
Én is tudok rendelni ilyet. Csak nem tudom passzol-e a Mivv nyitott Y ja, a Yoshihoz...
akkor mast nem csinaltak rajta csak amit emlitettel?
dolgozom rajta
Szia Pohi.
Megkérhetlek,hogy csörgess meg ezen a számon-0620-440-70-79 és visszahivlak.
Lenne 1-2 üzleti kérdésem.(ha nem zavarlak)
köszi
Helyes gondolat!
Jaja, kéne. Tudsz?
Akkor nyomjuk simán, rajtam nem múlik, motoroztam már én szilveszter nappalán
Pohi, és ha még decemberben sem fog esni a hó?