Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most én vok a hülye?
az már nem publikus
mennyit fizetnek?
de nem értem,hogy mi a probléma,....
de nem viccelek bármi is legyen az
Atyám...
Szeretném én is ha 10cm-es lángokat lökne a yoshimurával
Hát az exup az nagy dolog én fél évig úgy jártam vele, hogy csak félig nyitott ki, mert úgy eláligattam aztán pont eladás előtt sikerült bekalibrálnim normálisra, mely során az akrapovic is 10 cm-es lángokkal örvendezetettt meg és brutál visszadurogásokkal az utolsó ringes csapatáskor....majd beélveztem....
Nem viccelek
7 hibakód volt benne :(
Exup bowdent cserélnek benne,gyertyákat,levegőszűrőt,olajat
Azt mondták,hogy valószínű meghülyítette a 7 hibakód a computert
Hétfőn összerakják, és visszarakják,megnézik,hogy ir-e ki ujabb hibát!
Egyenlőre ennyi
Ahogy mondod....kíváncsi vagyok mi baja lehet egy elnyűhetetlen 2002-es superbike-nak
Viccelsz?
tieddel mi ujsag?az a fontos
gooooooooooooooood evening
Jó estét mindenkinek! Mi a helyzet?
Mi van?Mert?
igy nézett ki mielott mindent leszedtek azok a buzik rola. aha bocsesz akkor ECU. haaat akkor ellessz véve szervizbe......... Amugy meg nagyon koszi a infot meg a felvilágosítást.
amúgy tudom h durrog a gyári is de nem ennyire.oan mint 1 géppuska.
mellesleg minden motor durrog ha elengeded a gázt. nekem a 12, meg a 19 is durrogott a gyári dobokkal.
olyan h gyári pc olyan nincs. ECU van. amit szervízmódban lehet állítgatni. Ezt írtam alább is... újra nem pötyögöm be...
a gyari PC nem lehet áttírva? sok keveréket kap a gép és begyulik a kipufogórendszerben? (mondom amint elengedem a gázt és csak hagyom gurulni motorfékkel kegyetlen sokat (de nem nagyokat) durrog a kipufogóban)
Puncsolsz?
Válaszod ismét kielégítő volt
megmondtam h kell és megyek érte. Csörgök előtte.
ha megint írtál vmit itt nem olvastam, mert nem olvasok vissza heteket.
mellesleg ha szervízüzemre átkapcsolod a computer-t, ott is lehet módosítani injektorértékeket. akinek nincs pénze PC-re itt állígat és hazavágja a motort. első körben vidd be egy kereskedésbe, reset-eljék a computert, ami így visszaáll az eredeti értékre és hibakódot küld ha vmi nem ok. Felesleges elvinni megmérni padon, mert ott kapsz egy értéket amivel mit kezdesz? semmit. Honnan tudod mennyi volt az eredeti, megmérted? nem. nincs két egyforma blokk és van egy szórás. egyik erősebb, másk gyengébb mondjuk +/- 2-4%-on belül.