Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudok angolul...
hogyhogy? mit nem enged vagy mit ír ki vagy mibaja?
Nem tudom regisztrálni....
mi kéne?
Felrázva vagy keverve?
Szintén jó éjt mindenkinek!
Megnézem majd, mennyibe kerül itt-ott, hogy tudjak mihez viszonyítani... Gyakorlatilag azt sem tudom jelenleg, hogy eszik vagy isszák
OK. elhiszem, elég nagy kuszaság van a festékek között, Azért szoktam én is inkább telibe fújni valami közeli színnel, és nincs eltérés. De ha festő szakmában vagy, akkor a fújás jelenti a legkevesebb problémát, csak én ezt nem tudtam, és gondoltam ebben tudok segíteni.
joccakat urak
aron gondolkodtal?
rendes töled de hidd el nem jo.
a gm nek van 1 jo bazisa de az is 2-3 nap melo.
a metal-gyöngy szinekkel az a gond hogy a napali-esti-illetve ha a nap reasüt akkor mind elteraz enyemben meg van bronz es vagy arany
hidd el egessz nap uj airbus(is) festekeit keverem
Gomba pihen jelenleg a sarokban. Az enyémre nem hiszem, hogy fel fog kerülni.
Nem kell puccos gyári, más festék gyártók is vannak és egész jók! Majd össze kell hasonlítani az enyémmel, lehet hogy pont jó lesz, van még 1 kicsi javító színem.
stst
gombaval mi lessz ?
es a phoneval mi van?
hat ez az hogy nincs recept.illetve van benne piros barna.fekete,de kell hozza 3-4 nap kikeverni
Stét'
iPhone-hoz nem ért véletlenül valaki?
Oksa, én is lépek, kifáradtam. Sziasztok!
holnap reszletezem mailben mert reggel ismet megyek lapatolni,ugyhogy ideje lassan lepnem
Annyira különleges? A szalonban is csak emberek dolgoznak......jah....ők szakácsok és tudják a receptet
Én dolcsiban fizetek, dolcsi alapú a visa kártya, dollárt kér a japán, és paypal-t kér a japán ami valuta eladásin vált ezért drága, gondolom a különbözetet a banktól megkapja a paypal és ez a biznisz nekeik. Végül is nekem is az mert be vagyok biztosítva meg nincs átutalási költség külön.....de írhatod e-mailban is a pohi@vipmail.hu-ra, mert nem nagyon értem.......lefárasztottak ma a körülöttem lévők
kodot ha tudja is a festö ,akkor sincs neki receptje
ugy csinaljuk hogy jo legyen.te dolcsiban fizetsz?
vagy nyomjuk inkabb mailben?
Színkódod nincs? Az alapján kikeverik és lefújja egy hozzáértő nem?
rendes töled de ez 1 3retegeü festek.bazis+metal/gyöngy+lakk.
europaban nincs sajna
http://www.colorrite.com/depar...
amugy a 0918as ha jol emlexem
?