Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

130e, hibátlan állapotban, keveset futott
Szeva Gyurika szörfölgetsz? Holnap postázzák a háccccsósárvííídőt! Juhé!
Csákány! V4 feeling! Hangra az sem rossz!
A terminyon érdekelne de csak ha occsó mert recesszio van péz meg nemsok valami kici ezeöccá összeget irj.
Extreme Tech2, 20 fokozatban állítható, szintén a DangerBike lett véve még tavasszal, 55e a karok 25e.
By danger?
R6 ra 06 tól.
Kormánygátló mennyi? És melyik típus?
Eladók, ha érdekelnek, ui. Termignoni kipufogó, Extreme Tech kormánygátló, sülyeztett indexek 2 pár van, Valtemoto rendszámtáblataró, LSL bukógomba szett (emelőszem+deknivédő+gomba+konzolok), integrált hátsólámpa. A fékkar és a kuplungkar jó R1-re 04- és R6-tól 05-től....
Igen, ilyen!
Bocsi, közben rájöttem!
drbig nek válaszoltam.
Nálatok is van?
Minden van raktáron ezekből.
02-es exup bowdent nem tud valaki jó áron?
Fék- ill. kuplungkarral szemezgettem múltkor(aza felhajlós), kormánysúly, olajbetöltő sapka meg vmi normális tankpad... Meg ami még eszembe jut Tavaszra csinálni akarok egy teljesen új gépet
Mondd, mire lenne szükséged!
Jövő héten azért benézek hozzátok. Lehet, kell majd pár cucc...
Egyelőre nem tudok róla. Ennek ellenére, az ördög sosem alszik...
MilleRR!
Lesznek év végi akcióitok? Occsóságok R1-re...
Visszatérve,ha a benzimpumpa adta volna meg magát akkor nem csak az alapjárat lenne szar (szerintem),de annyira nem értek hozzá! most nagyszervíz, átnézetem az egészet: olajcsere,gyertya,levegőszűrő, vez fesz ellenörzés, és motor szinkron, na és hibakód kiolvasás!
Köszönöm szépen!
Rendes Tőled, a Zolit én is ismerem!
Az említett szenzor a TPS (Throttle Position Sensor), magyarul gázállás érzékelő szenzor. Képben vagyok a hibajelenséggel, hiszen az én motorom is produkálta. Valóban a 2004 es 2005 ös széria hibája volt, ettől függetlenül elképzelhető, hogy a 2002-2003 as szériában is hasonló a gond. Bár valószínűleg arról tudnánk. Mindenesetre, ha az a gond, az azért kevésbé gáz, mintha mondjuk a benzinpumpád adta meg magát. A TPS kb. 25.000 ft, a benzinpumpa meg.... Arra inkább ne is gondoljunk egyelőre. Az én motoromat a Worldben tudták megcsinálni, és azóta is tökéletesen működik. Menj oda nyugodtan, és keresd Czikkey Zolit a munkafelvételen, és a szervizben Kozma Tomit. Hivatkozz rám nyugodtan.
A World-ban Kozmax megtuningolja neked a vasat