Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Teljesen eggyetértek veled!
Mostmár marad a World, majd talán legközelebb ausztria!
Azért köszönöm!
mig a soproni kereskedes 5 mocit elad es szervizel addig a worldben 200at-csak több a tapasztalatuk.de ha gondolod vidd el becsbe,vagy ebreichsdorfban van 1 jo yamaha kereskedes+szerviz
en is maradok
kinek higgyek?
két márkaszervízben voltam, mindenhol mást mondanak!
Sopronban azt mondták felejtsem el a szintetikus olajat mert a kipuff miatt meg fogja enni
Pesten a world-ben azt mondták,hogy csakis szintetikust tegyek bele!
Kinek higgyek?
Én a szintetikusnál maradok!
Szerintem ne hallgass rájuk...
Tudom,de csak a 2004-es modelltől! 2002-es modellnél nem volt széria hiba!
Azt a szenzort visszahivásos garanciában cserélték ingyen mivel szériahiba volt próbáld meg te is gariba cseréltetni.
Remélem,hogy csak valami kis apróság, Sopronban a Yamahában elkeserítettek egy kicsit mert azt mondták,hogy valami szenzor halt meg szerintük ami a 2004-es modell szériahibálya valami benzin-levegő szelep szenzor ...
Nekünk a 97-es Vectránknál volt ilyen. Kevés volt a benya és nem tetszett neki. Felkapott valami piszkot vagy a benzinszivattyú nem tudott normálisan működni és akkor már jelez ez a lámpa ha nem megfelelő az injektor munkája. Tehát a gond valahol ott lesz.
Nem tudom, átnézik a Yamahában, de mint irtam is a motordiagnosztika jelző is kivillant!
Hááát én is!
kivancsi vagyok mi baja volt
4 4.5 millat akkor sem kerhetnek-illetve kerhetnek-de akkor mindenki duc-ozni fog,
de az biztos hogy senki nem fog venni motort.
amig a nemeteknel 13ezer (ha jol emlexem)osztrakoknal 16ezer ,es igy is felnek hogy mar sok,es nem is adnak el sehol ,evek ota olyan sokat.-nem hiaba van az hogy mindenki nakedet vesz occsoert
Benzinszűrő tiszta? Nem kapott fel valami genyát?....valami az injektor körül vagy a számítógépében bajlódik....
állatoknak hiába is mondtad volna a Gixxert
Nem tudni!
Tegnap elmentem vele Sopronba, és amikor indultam volna vele vissza pestre akkor elment az alapjárat, és hülye hanga lett ...
Elvittem még Sopronba a Yamahába,de ott sem tudtak hirtelen mit mondani ,azt mondták hadjam ott ...
De visszajöttem vele Pestre, vasárnap még a motorkontrol lámpa is kigyulladt ...
Mi lett vele?
Motorom a Yamaha szervízben van
Naszóval Egy ősrégi SUPERBIKE Magazinban olvastam/megvan mind/ Hogy a négy henger két-két közös holtpontnál ugyanaz az ütemet végzi! Szóval1-4 es 1szerre sűrít stb és a 2-3 as úgyszintén! Ennél 1szerűbben nem tom elmagyarázni Ezért 1kicsit V4-es hangra kell hasonlítania /Mint 2002-ben a VIRGIN R1-nak a Brit superbike-ban! Akkor ezt hívták: BIG-BANG-nak Ezt a gyújtáseltolósost még nem értem tisztán de úgyis kivesézik nemsoká" Na majd aztán...........................................
3.5-millát akkor mondtak amikor az euro még 240 volt.
Sokan pislognak itt majd 2009-ben az áraktól,a hitelekről nem is beszélve.
kihagyom
Köszi-köszi
Akkor most minden eladó!( Ajánlottam a Gixxert embereknek!)
Értem! Csak nehezen árultad el.