Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igen, mi legalább segítjük egymást !
Nagyon szívesen.Hát MOTOROSOK VAGYUNK!
Nekem annyira nem sürgős, inkább holnap hívom, nem szeretek ilyenkor zavarni, és köszi a fáradozást!
Ha sürgős akkor most ,ha nem akkor holnap.Szerintem.
Ma zavarjak, vagy inkább holnap?
Accem megtaláltam! Milyen színű, és mennyiért adod? Sikerült sok pénzt keresni? Ki korán kel, ........!
Ment az e-mail!
Gondolom veled kell alkudozni! Vagy tel. szám az emilemre?
Hát belülröl csak egy képem van!
igen 2 van-jobbos ballos es 2 valtozata,de mar nem tom,mik a neveik
Belülről is? Megköszönöm!
Ha kell tudok több képet is felrakni.
Aha! Már képben vagyok!
Gabi barátomé a fejidom csak ő lusta volt felrakni a fórumra.
Most hogyan állunk? Téged érdekel, vagy neked rakta fel a Zoli?
Ja köcc Zoli hogy felraktad!
Van rajta mit hegeszteni!De ha valaki nem akar 40-rongyé" botóba venni! És nem számít hogy törött volt annak tutti jó
Repedt is vagy csak a matrica sérült?
Madi!Sztem bukügombából gyárit vegyél 32ezer és ha plexit is rendelsz hozzá ki tudja talán még alkudhatsz is aztán ha jó áron hozod el utána kicsit igazítunk az orrodon és olyan leszel mint voltál na?
Hali.Van egy eladó R1 fejidomom enyhén sérült.Ha kell valakinek az ára 15ezer pénz.
díííííkke... 12 pengő... az se rossz akkor az se most lesz mikor megveszem előtte bukógombára meg magasított plexire kell a pííz
Tetszik ugye! Én is bele szerettem ahogy meg láttam! Pedig itt van ám közel link
Csááóó PBandee ! Tudnál nekem segíteni abban hogy... megmondanád nekem léccike h pontosan mien márkájú a markolatod, és mi a "pontos neve"... mert én is ilyet szeretnék az én verdámra csak szürke v. ezüstbe.. segítséged előre is köszi
Csáó
Madi
Akkor most kezdheted elölről a takarítást? Mert az enyém nem látszik a rovaroktól pedig én is céltalanul bolyongtam kb. 400km.-t és tömeggyilkos lett belőlem. Félek is a 6 ízeltmancs alapítványtól !
Úgy ahogy mondod!
Elég jól ment ma (is)
Reggel szépen megtakarítottam (2,5 óra) aztán irány céltalanúl