Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Valakit nem érdekelnek alkatrészek 07-08-as R1-re? Van komplett akra full titán rendszer, lábtartó, powercommander, öhlins hátsó gátló, pályaidom. Mivel 3 R1-es van a csapatba mindenből van 3. De csak jövö hét után tudom adni a dolgokat mert jövö hétvégén verseny van és még ott használni akarom. Ha valaki meg akarja nézni kedd fent leszek a pályanapon délután.
neha meg 100ezret is neha meg a 5milla is lazan megy-nemde

ja pohit tartom legeselyesebbnek de lehet mas is tud offos temaban segiteni
keresek 1 ceget,autorisztokkal,felugyelettel,foglalkozik gps,stb.autoik,FJR1300 aik is vannak mind olyan rendorautosan nez ki-
weboldalukat valamilyen .......lopas.hu nak hivjak de sehogy nem talalom.
valaki 5lett
szerintem amid neked van az nekem nem lessz jo.sima index nel biztos,de mind mondottam a muanyag hazaban 3 szal van,
majd ha sikerül lefotoznom akkor közkincse teszem
DANKE!
http://www.kepesmotor.hu/korma... Szerintem jó árban van ha valakit érdekel! Sajna az enyémre nem jó
Még az 1.45-se
Nem mki egyben fizeti ám ki azt a 3 misit....
Jól beszélsz
3,5
ezt én se vágtam soha hogy ha valaki vesz egy 2,5milkás gépet,rá 200ért kiput,10ért vesz rá indexet és sajnálja azt a 2ezer forintot?
Elsődlegesen nem lustaságból veszik meg az emberek. Nem azért mert valaki ne tudna megblankolni, majd megforrasztani 8 db kábelt. Csak vannak akik nem feltétlenül szeretnék a sufniban vagdalni, és forrasztgatni az X millás motorjuk, gyári kábeleit.
Nálunk van. 21.900.- ft a komplett eleje. Gyárilag felfittingelve, az összes csavarral, alátéttel együtt. Galfer gyártmányú. 06-20-5-DAN-GER
Nem függ attól, hogy első, vagy hátsó indexhez kell-e a kábel, hiszen a csatlakozójuk egyforma. Az egyik vége a kábelpárnak henger alakú csatlakozóhoz való, a másik vége pedig az adott márkájú motor, gyári kábelvégéhez passzol. Elég egyszerű. Egy kábel, amin megfelelő csatlakozók vannak. a sima csomag 1 párhoz való (1900 ft), a dupla csomag 2 pár indexhez való (2900 ft)
Ugrál még a fodulatszámmérő
egumotors.hu ott a legolcsóbb és nagoyn korrekt
Halihó! A segitségetekre volna szükségem! 2001-es bringára szeretnék fémfékcsövet, kit ajánlanátok?
Mit legózgatni?
Tyű! Neked is rendőrcsaj jutott ! Ezek szerint előszerződés már volt . Én óvatosabb vagyok, még le sem foglalóztam!
Mielőbbi gyógyulást kívánok neked!
neha inkabb fizetek mind hogy szetvagom a kabeleket,
a gondom az hogy a hatso csatlakozo ugy nez ki mind 1 csö es benne van 3 szal
hatso index valtozata is van?
Majd azért is fizessek, amit pár perc alatt megoldok..... Dehogyisssssss!
inkabb nem mondom a kolega mit szokott erre mondani
Mázlista nekem meg egy rendőrnő jutott , bár.......még nem véglegesítettem a szerződését
mille
hogy is nez ki ez a 1900 ft indexkabel?milyenek a vegeik?keped is volna?
majd februar körül lessz aktualis ugyis,ha elfelejtenem akkor szolj ream.
amugy gyogyulast,
ja a növerkek ,abbol van nekem is 1 otthon