Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaj! Ilyet akartam! De a csajoknak maradhat az előző!
Jó estét!
pohi
chapter711?
primo1@freemail.hu
akkor nem törött?
A hungaroringre. Mert ott leszünk. de ha nem akkor tudok küldeni pár fotót az idomról ha megadod az email címed.
Van egy laza helyesírása a srácnak..... .karcmentes gépet 12.000 km alatt sem tudsz csinálni. Nincs az az Isten, hogy legalább pár kavicsfelverődés ne legyen. Ha tényleg makulátlan az idomszett akkor meg feltételezhető a korábbi pályaidom eladáskori cseréje a gyárira....
Én nekem 6000 km alatt soha nem kellett utánna töltenem. Nem ette az olajat. Vagy ha igen akkor nagyon észrevehetetlen mennyiséget. Hát szerintem akkor próbáld meg a Castrol Actevo GP 20W50-et, nekem bevált. Szerintem a Power 1-et még jobban megenné.
azt mondják az R1 pedig azt szereti!
Én is raktam egyszer motult a mocimba, majd 1000km után ment a láncfűrészbe!
Köszönöm!
Most 4000km-t raktam bele a gépbe és ma kivillant menet közben az olaj lámpa,2,5dl-t töltöttem utánna! pedig Motul olaj volt benne!
Még jó, hogy nem az agyával kell húznia a gázt!
hú vaze ez durva!
Ezt a hirdetést olvastátok már? Nem gyenge! link
hun-ringra vagy pannira?
amugy nem
Én a Castrol Actevo GP 20W50-el jártam, tökéletesen működött a motor, nem ette meg, nem volt kék vagy kormos a kipufogófüst, pedig párszor megzavartam a H.ringen. Azt mondják a Power1-től mivel vékonyabb jobban megy kisebb az ellenállás. Mindegy végül is. Az tuti, hogy a Power1-től zajosabb lesz a blokk, ezt öcsém gsr-én tapasztaltam...de mindkét olaj tökéletes nem csúszik a kuplung, a váltó is rendesen működik. 6000-enként cseréld és mindegy melyiket rakod bele...persze csak szerintem
Te melyiket öntenéd bele?
Ezt vetted 5 kilóért nem vagy valaki más, de asszem annyiért adta el födeákcsaba


www.formula3000.hu általában ez az olcsóbb.

www.olajshop.hu de érdemes ezt is megnézni, hátha van valami akció.
ja és a gép ára 666e ft!
szevasztok!
Van 1 eladó R1 es full pályagép ! Moto Gp hangal! a kipu rendszer ér rajta 200e ftot ! szóval alkalmi vétel!
akit érdekel irjon a madmax66@citromail.hu -ra vagy hivja a 06203478139 tel számot gyere el próbáld ki és megeggyezünk!
Nem jösz kedden a ringre?
a tied az törött?50en az jo de nem kell javitanod ha nem törött
amugy az erdekelne az uj is?
Pohi!
Mi annak az oldalnak a címe,ahonnan olcsón lehet olajat rendelni?
Köszi
én 60000 ért adom, a múltkor elcsusztam vele de azt még megcsináltatom rajta, nem lett nagy baja. de van egy zsír új (tartalék volt) is csak az nem az enyém hanem a Moshe-jé de ha az érdekel megkérdezhetem neked
palyaidom?huf
?