Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szét kell szedni az oldalát hozzá!
Nagyon rossz szögből nézed ezt a kérdést Zema , de már tényleg nincs energiám bizonygatni azt, hogy miért nincs igazad. Őszintén szólva egyáltalán nem is fontos. Az azért enyhén szólva is nevetséges hogy pont Te számolgatsz 100% os haszonkulccsal. Te, akitől előleget sem kértünk.
50.000? Ezt komolyan gondolod, hogy nekünk ennyibe van bukógombával együtt? (megsúgom, az a lábtartó, amit rendeltél (Type 3.5 carbon), önmagában 140 rongy környékén van a mostani bruttó kisker árak szerint ) És ha hiszed, ha nem, ebből nem tartunk raktáron . Mindegy, nem ez a lényeg! Gyere be, vidd el, ennyi.
Miller,
RN19-ről szedtél le kis idomot, azt ami az oldalidom és a hütő között van?
Vagy ha cseréltél 19-esen indexet, akkor azt hogy tetted meg legegyszerűbben. A kis indexet (from Danger) akarom berakni.
6 havi kamat!
lábtartót + bukógombát. de NEM ennyiért.
Hi Miller!
Persze h emlékszem, de ha 150-be kerül akkor nem kell, mert a lábtartó (70-80?) és a bukógomba (20-30?) ennyiért nem jó biznisz... , vagy azóta így felmentek az árak? bazz...
Mindenképp kell, be is megyek érte. Cool down. Asszem már 2 éve mindent amit rendeltem/vettem/elvittem kifizettem, mégpedig akkor amikor elvittem, sőt amit ti vettetek tőlem azt is annyiért adtam amit ti mondtatok és nem szaroztam velük. úh no para. Nem hiszem h a DB megérzi azt az 50e-t ami pénz áll benne... (ha durván 100%-os haszonkulccsal számolok...) meg hát ezek olyan dolgok amikből gondolom nem egy van raktáron. Persze nem is ez a kérdés, igazad van, Kell, megyek érte, ne adjátok el, köszi h behoztátok és h nem adtátok el!
Mit rendelt ez a huligán annyi pénzért?
Hi Zema!
A post az hozzászólás, igen .
A titkárnődtől azt kértem, hogy hívj vissza. Ha tegnap adta át, ha ma adta át, a lényeg ugyanaz.
Én sms-t is küldtem Neked, amit alá is írtam , amire szintén nem reagáltál. De nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy biztosan rémlik, hogy rendeltél nálunk cirka 150.000 ft-ért cuccot, amit bő fél éve, őrizgetünk, mert képtelenek vagyunk elérni Téged. Az utolsó infóm, az, amit kb. 6-7 hónapja írtál, hogy "csak elfér 1 hétig a boltban". Jó lenne ha eljönnél értük, mert a mi pénzünk áll benne, elég hosszú ideje... Ezért kereslek már régóta.
a DanGer Bikes száma pedig, amiről kereslek: 06-20-5-326-437, de a privát 70 esemen is hívhatsz.
őket ismeri vki érdemes lenne így elintézni a balesetemet amiben nem én voltam a hibás és a kár okozojának még felelősség biztosítása sem volt? nessaya
[284] tegnap 11:19
szia,motorbalesetekkel foglalkozom,bármit meg tudok oldani.
nekem megnyitja,www.motorbalesetek.hu
de ha gondolod,302588132
Péter
Hi Miller!
Mi az a post? hozzászólás? Nem olvasom vissza a több naposakat, ha írtál és nem válaszoltam ezért van. Sorry.
A "cuki titkárnőm" (hívjuk asszisztensnek) ma reggel adta át az üzenetet, mert tegnap már nem találkoztam vele, gondolom mondta h egy megbeszélésen üldögéltem estig. Csak arra a hívásokra nem reagálok amelyikben ismeretlen szám, vagy letiltott szám szerepel - emellett beszart a telóm a nyáron, csak azokat a számokat mentettem meg, amik a notebookra fel voltak másolva. hozzád egy 70-es van amin régen is beszéltünk, de arról mostanában biztos nem hívtál...
Nah de semmi gáz, itt vagyok!
Igen.
Akkor, mégis az akksi?
Nagykalapács!
Minden kötést kiold!
Na ilyen sem volt még:

Zema megakadt valamin
És szidja a japókat
Miller!Ha lesz R125re fémfékcsövetek átszolsz nekem az r125 topicba?köszike
Zema!

Lennél olyan kedves, hogy reagálsz, a postjaimra, telefonhívásaimra, cukor titkárnődnél hagyott üzeneteimre?
Nem, Felsőpakonyban, pest mellett
csak nem harkan?
na en leptem
Látod, én ezért béreltem ki kertest!
Csak én meg kint vagyok az isten fa...n
De ha minden igaz az egyik ismerősöm tud valami kertes kérót soroksáron ...
Dr Hause biztos tud vmit ....szemet vagyok mi
Kell vmi téli tanyabájk'.... Már most meg vagyok őrülve motor nélkül. És még csak ki sem tudok menni, hogy ránézzek.... Hihetetlenül szar...
És nem találok sehol egy kibaszott szájbakúrt tetves garázst!

Sry mkitől...
Na,hogy erre én nem gondoltam!