Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

estét megjöttem...üdv itthon.R1ed van vagy mi ez a mostani szokás?mer hogy én idejárok az egy dolog mert hát hova nem?de rád ez nem jellemző
Nemértem rá mostanában.. msn-en nemkaptam lófaszt se Ha eltudod passzolni,annak most nagyon örülnék Sok pézt kellett beletolnom kezdésnek abba a "szarba" + valszeg el is megy,+ el is kéne adnom kyonarit de ha nem viszik,akkor természetesen átveszem,nem akarok kibaszni Veled!
estét
húúúúú megjöttem majd nem sikerült percelni 60al Szalknál Bandee .... ezek a b*zi traktorosok felhordták vastagon kanyarba a sarat és az autók letaposták ... megyek..megyek..."ííí"....beszitált a kormányt olyan volt azon a vízes saras földön menni mint a jégen aztán sikerült kihúznom a szarból. volt ám para rendesen
Ha kell a plekó akkor írd meg a címed e-mailban és elküldöm.
Na Hát hol voltál? Írtam már vagy 2x msn-en.....meg a fórumon sem látlak...
Há ménem jelentkezik?
O.K! Gondolkodom rajta! Jó tv-zést!
No! Meginterjuvoltam a százados asszonyt azt mondja, ő nem rakna fel puncis képeket, és ha jól tudom nem lezbi, (legalább is eddig)
Na filmezek kicsit. Ha kell a plekó majd írsz. Jövő héten megyek kórházba utánna feldobom az apróba, ha nem viszed el.
Jólvan na,....lebuktam,de csak néha
Azért mert szeretik a szép női testeket? Ez csak átverés. A sok nyálcsorgatóra buknak akik odatévednek
Nem vagyok benne biztos , de a jelek arra utalnak !
Biztos, hogy leszbozik?
De-de! Szoktam ott látni a neved! A két leszboszi párbajozik puncis képekkel , te meg csorgatod a nyálad!
Igen arra!
Van olyan? Vagy a fele sötét fel víztisztára gondolsz 18.000-ért?
Nem is igaz
Nem néztem én semmit
Chriss már megint a nunus csajokat lesi?
Azt mondod? Hümm! Gondolkodtam a fokozatosan sötétedőben is!
jah.....ez így jobban is hangzik mint a fa"szkupak"abát
Tudom én, hogy rendes gore-tex kabát vagy !
Negyon jó ez a plexi.
Én hoztam el a párját.
Most értem haza,az volt rajta és teljesen jó,sötétben is.
Igen, azért vettem! Most 180-as van rajta, és nagyon hamar a szélén van és mozog, nem jó!
8000-ért úgysem kapod meg sehol, olcsón meg szeretsz vásárolni, itt az alkalom. Nekem meg nem kell És tényleg ennyibe volt, rajtatok nem kereskedek.