Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudunk dumálni skipeon vagy messengeren?
en sopronban vagyok.is -is a szerzesre
Csak jo lett volna mert holnap megyek Pestre és akár egy darabig el is tudtam volna vinni,hogy szerezted amúgy a géped?te hoztad kinntről vagy hozattad?
het közepen tudom hogy marad-e,penz ,mert van par kellemetlen nagyobb kiadasom
Beszéljük meg telefonon,úgy egyszerűbb kifundállunk vmi jó árat.
06 20 481 96 25
Most is hívhatsz nem zavarsz
igen eke is ,fej,oldal,tank,,sarvedök,far nelkul,igen belső takarókkal
170e ft a fej,2 db has ,2db oldal idom, karcmentesek és nem utángyártott.
A belső takarók is és az eke idom is vagy csak a fej ,oldal,has idomok?
erre gondolsz?
megis mennyit kersz erte?faridom nelkül?
Helllo Big.Nekem van gyári idom garnim hozzá,mennyit szász a történetre?
Na mint már említettem 00-01-es cuccok vannak annyi külömbség van a leírt alk.részek között hogy:a sarokvédő lemez a lábtartón furatos,ezért ajánlott a másikról ezt leszedetni/Az enyémen is ilyen van SZEBB/ A kipuff titán nem karbon! a hátsó ülés vége csúcsra jön ki. De a hátsó lábtartók ugyan olyanok az tutti Na ennél barátibb áron hááááát...........................................K
eresd Boldit 06-30/475-9815
Nincs azzal semmi baj!
nem elol hanem a betolto mogott mintha keresztben lenne 1 horpadas... azert foglalkoztat mert allitolag nem volt torve....... behozatal .ugynez ki h valami gazdag foszeré volt es igy tuningolta meg......
Ok én vagyok a hülye elolvastam tartály. Az a levegőszűrőnek a háza. Nem kell a tankot felemelned, hogy tudd cserélni.
Matt fekete és tele van extrákkal, mia bajod vele? És mi az a taraj?
csaatok.kinek mi nempasszol ezen a gepen? nekem fura a tartaj.nincs az behorpadva? es a masik meg fura szine van a motorjanak.....nem feketenek kell lennie?
E- mail cimed?
üdv srácok
nem tudom valaki irt e ahoz a hozzászólásomhoz hogy R1 (99) alkatrész mert elbambultam...
szóval:

kellene nekem:):

hátsó ülés bal első tehát váltós lábtartókonzol, hátsó lábtartók a konzollal, meg egy kipuffantó , mindez elfogadható áron :D
Neki 07-es idom kell
Ahha. A gyári idomot nem barmolom még jobban össze....
Ez jó lenne, csak nekem fullra olyan kell, mint a gyári.... Lámpák helye stb.
Mondjuk itt
Az R1-hez?
Gyári... Vagy utángyártott... Mindegy, csak ne gagyi minőségű!