Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem. Csak "silver tech" ami a kezdő oldalamon is van ilyen volt nekem is www.2002r1.extra.hu Ez szürke fekete. Gyártották még piros fehér feketében és kék feketében. Teljesen koromfekete nincs.......ot már valami nem smakkol...
Egy Amerikai öreg haveromnak volt 1 Thunderace-e mérföldben átfodította az óráját, ahhoz képest nem sok a 40e!
majd teszek fel képet most fog küldeni e mailban.
hát igen sok mulik hogy mien kezekből kerül ki a motor, természetesen vmi szakértővel megyünk megnézni ha megyünk, csak az a baj h r1es ismerősöm az nincs:( nagy motorszakik vannak:D maj vmeiket elviszem.
am létezik gyárilag fekete ebből?
Peter01-et lefényképeztem motorozás közben:

http://www.2002r1.extra.hu/ada...
Szerintem attól függ ki mire használta. Az enyém mindíg rendesen be volt melegítve 60 C fölé és úgy indultam el vele. Fűtött garázsban volt. Rendszeresen volt cserélve az olaj, telóolaj és szimering, levegőszűrő olajszűrő. A 30.000 km-t meg sem érezte. Ha ilyen gazdától kapsz egy 40.000 km-eset akkor nem kell mitől félned, de ha valaki 10.000 km-en keresztül pályázott vele 10.000 km-t egykerekezett, 10.000 km-t stopizott, 10.000 km-t autópályán 300-al száguldott és nem törődött az alapvető szervízzel sem akkor megszívtad. Vigyél magaddal egy jó szerelőt és egy embert akinek volt ilyen motorja akkor sok minden váratlan dologtól meg tudod óvni magad vásárláskor. Van kép vagy link a motorról amit meg akarsz venni?
Sajnos az nekem sem! :( motorrevüm az van de az is csak 94-00-ig
jah sehol sincs komolyabb teszt róla.. vmeik régebib mocisa ujságba tuti van,csak nemnagyon van 2002es moccos ujságom
40e km az soknak számit 1 ien motorban már? hát gondolom haszálattól függ hmien áll ban van,megkell majd nézni élőbe
2002 Superbike-ja, exszerelmem. Típushibának mondják, hogy a 2-est kidobálja, tehát váltóhiba. Én a majd 30.000 km alatt nem tapasztaltam. Az exup szelep csörög mint állat, de működik ezt már 20.000 km környékén észleltem olyan 15.000-ért kicserélik ha jól emlékszem. Mást elmondani nem tudok....kérem kapcsolja ki
Én is kérdeztem anno az egyik ismerősömet amikor megvettem én is a 02-est (neki is az volt) hogy mi a tipushibája ennek az évjáratnak, és azt mondta, hogy nagy tempónál gerinctörést okozhat!
Egyébként én sem találtam róla komolyabb teszetet ...
hali r1 tulajok:)
2002 es r1 ről hol találok tesztet? tom h itt a boncteremben van ,de engem vmi komolyabb ,hossszabb teszt érdekel. vagy ha vki itt tud róla mondani az nyugodtan segithet:) tipushibák esetleg meg minden amit érdemes tudni róla
előre is köszi
üdv:Fireball
És most, hogy mindkét fél véleményét hallottuk.....akkor most ki is a "faszkupak"? Különben is max. gore-tex kabát lehetek fejlődünk ám csak beázik
és végül eladtad
ja meg még annyi,h ha én motort akarok venni az a minimum,h elmegyek érte és nem odahozatom magamhoz
ne csodálkozz,h igy jártál
faszkupak?:))hm...
hát tudod,elég érdekes,h ilyen poén szavakkal dobálozol meg persze bátor is,de te tudod...
a probléma csak abban rejlik,h te egy nappal az indulás elött felhivtál,h neked mégse ér 1,4 millát a motor és nekiálltál alkudozni,ha már egy elég jo állapotban lévő (jóval áralluli)R1-re te 1,3mat vagy annyit se akarsz adni,akkor ne csonálkozz,h igy jártál.nagyon sajnálom,a problémáidat,meghogy te egész nap a pénzedér rohangáltál,de attol még én nem fogok szarul járni.majd legközelebb megtanulod,h mielött motort,(nem is akármilyet) akarsz venni,akkor elöbb összeszeded az árát és nem a másikat akarod hülyéreveni!
na csá
legfeljebb bukot
Ne általánosíts
Ühüm! Remélem frankókat postáztatok!
van közte olyan is,bár jó lenne enyit elhasználni
neked postáztunk
Milyen véletlen! Ma küldött nekem gumikat, azokat ti koptatjátok?
mesét is mesélek neki!
igen egy család vagyunk
Akkor csak biztosan fázós fajta! Menj ki a kertbe és takargasd be, hogy szépet álmodjon!
A te fiad a Dávid?