Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helyes majd szólj ha otthon a vas és egyeztetünk...
Akkor azt mondod,hogy azzal elhozhatom Én is.
Ha hazaér a gépem akkor majd átgurulok a matricáért.
Igenis Uram
emberek,
most mar eleg az agonizalasbol, meg a szuttyogesbol, meg a tankpad es jogsi mizeriabol!
most mar MOTOROZZATOK, palyazzatok, egykerekezzetek, meg huzzatok neki, NA!
Sziasztok!

Lehetséges, hogy a nagy alapjárati ingadozás a full nyitott dobtól van? Vagy esetleg valami haldoklik benne... isszonyat zavaró jelenség.

Köszi
Megvan
Ha az ideiglenesben benne van az A akkor jó. A matrica eredeti méret és forma, itt csinálta valaki a fórumról, már nem emlékszem pontosan ki, de tökéletes másolat. Elvileg én csak a farokidomra kértem de a srác küldött 2 kicsit is a 2 nagy mellé, mert nem tudta mekkorát akarok feltenni. Hátulra felkerültek a nagyok, mert annélkül nagyon csupasz volt a hátulja a kicsik meg megmaradtak dísznek. Le is megyek a garázsba megnézem megvan e még......nehogy hiába ajánlgassam.
Ideiglenes vezetői engedélyt adtak,mert egyébként tegnap járt le a B-s jogsim is.
De viszont a nagy "A"-t most csináltam meg és azt mondta a nő,hogy hiába van meg a vizsgám,
mégsem mehetek addig,amíg a kártyát meg nem kapom.Csak azzal ami a régi jogsimban van.
Tehát az ideiglenesben már benne van az"A"is.
De nem tudom,ha megállít a"szerv",hogy mit reagálnak rá.
Szerinted?
A matricát viszont lehet,hogy elkérem,mintának.
És megcsináltatom,hófehér,domborúra.mint a tankpad.
Szerintem jól néz ki,kék alapon fehér
De egyébként ami Neked van az eredeti gyéri méret és forma?
Ideiglenes vezetői engedély nem készül el hamarabb? Aztán a másik ráérne jönni. Hát a matrica az ilyen, de mondom ha kell vidd el és egy matricás max 1000 Ft-ért nyomtat neked fehéret ez meg jó lesz sablonnak.
Hero,pohi,MilleRR!

Május 5-6-7-én jön haza Majd még telefonál a srác,hogy melyik a három nap közül
Lábon fog jönni a kicsikém,mindenféleképpen
A jogsimat még most sem küldték,hétfőn adtam be az Okmányirodába a papírokat.(szerintem nem lessz kész)de akkor sem lessz futóra téve,nehogy baj legyen belőle
MilleRR!
Erre a numberboard-ra viszon nem tudok mit mondani(mert azt sem tudom,hogy mi az) csak sejtem
pohi!
néztem a képeket,faaaaain,...nem tudom,hogy a kék szinen,hogy mutatna
a fehér az tutira tetszene
Tényleg hazajöhetne már a parripa! :)
Akkor mostmár lábon jön haza ugye?
Jó lenne, ha már kitolnád a vasat a kereskedésből, mert már unom a várakozást az első sarkon ...ha esetleg jó a piros+szürke akkor szólj és ha erre gurulsz odaadom, legrosszabb esetben egy matricás bescanneli és nyomtat neked fehéret.
Áááá ez Öhler Tibi a motoros oktatónk.......
A fényképeim között lehet látni a farokidomon.
Ha minden igaz van egy olyanom vagyis 2 db. mert a farokidomra is ragasztottam. Csak piros "R" és sötétszürke "1"-est ábrázol eredeti méretben.
Olyanunk sajnos nincs.
Ha esetleg érdekel alternatíva képpen tudom javasolni a numberboard-ot. Nem R1 felirat. Sokkal szebb annál
MilleRR!
Egy valamit elfelejtettem
Olyan R1-es matrica mint ami a 04 előttieken van a bal felső lámpatest felett,ugyanolyan domború,mint a tankpad és fehér szinű.
Van-e Nektek?
MilleRR!
Átvettem a tankpadot!
Király nagyon
Csak még most sincs itthon a biciglim
ok köszi utána érdeklödök
szerintem egész napos, de ne a hülyét kérdezd, hanem az okosokat
én csak azért megyek, hogy velem is csak többen legyetek
Jo lehet. 1-ig dolgozom, utanna tudok menni a fenykepezommel! Remelem Zema is kint lesz!
Vagy ez delelotti mulatsag?
május 23?
fejből nem vágom, hogy mikor lesz pályanap, de majd akkor
jövő hét után egyszer csak ..de szerintem ne itt offoljunk, mert a "nagyok" kitekerik a nyakam
Nem-nem. Sikerult. Nekem nagyon tetszett!
Zseby: Mikor megyunk a ringre?