Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"nem áll kerékre" ezt nem értem? segíts
beppo!
akinek nem inge .....
egyébként nem mindegy minek nézlek,ez a véleményem oszt ennyi.de ahogy reagáltál simán nézhetnélek hülyének is.
Ja bocs RB26,most látom milyen verdád van,hát innen fuj a szél....... Nem áll fel kerékre mi.... ?!
Te RB26,ne nevezzél már hülyének meg műmájernek mert 180 loval járok....,meg mert nem akarok a városban szopni és téged nézni a dugobol amint a buszmegálloban álldogálsz... ,szerintem meg az a státusz szimbolum,h.felrakod a vagány motorod egy szekérre és kivontatod a nagy versenyzök közé a ringre....
en elvezem a kerekezest meg a sztopizast ...
mumajer lennek...?
pohi,
ehhez csak annyi,h alt a motoros rendorok normalisak, azoknak mindig megallok. nincs rendszamom,indexem,neha tukrom se, megis ha normalis vagy akkor ok is azok.
nem ezzel van a gond. azert vettem le a rendszamot mar par eve, m a tobbi rendor bunko. tisztelet a kivetelnek. ha minden rendben van akkor is belekotnek mindenbe, h hol az eu csomag, me a buszsavban mesz, felalltam a jardara az oktogonon azert baszogattak, reflektor rajtamaradt tizezer, palyagumi? levetetem a rendszamot. hangos dob? gyerunk kpm meg vizsga. "hallottuk h ez nem 50kmh volt" es ezekhez hasonlo dolgok. ebbol lett elegem, es ugy dontottem baszogassak azt akinek ket anyja van. BARMIBE belekothet egy motoron. a legviccesebb az volt h az 5 napos motornal baszogattak a biztositasi csekk miatt, es nem akartak elfogadni azt h halasztott fizetesu konstrukcio is letezik, nincs csekk de attol a biztositas meg el. erre nincs szuksegem, van eleg bajom enelkul is. meg a millio trafi is igy ki van love. sajnos m.o.-on a kozlekedesi rendorok egy resze eljatszotta a hitelet es a bizalmat. persze van kivetel aki int h menjek elore a kocsik kozott, meg "csak meg szeretnenk nezni a motorjat" meg ezek. de ez ritka.
Én is rendszám nélkül járok!De a ringen,és oda pedig trailerrel viszem a mocit.Mert ezek az 1000 sportgépek oda valók!Már ott tartok hogy simán hülye embernek nézem azt aki közútra ilyen vadállatot vesz.Persze vannak műmajerek meg státusz szimbólum motorosok akiknek az számit hogy minnél többen megnézzék ahogy kerózik a buszmegálló elött stb stb.De az igazi maximális élvezetet csak is a pályamotorozás nyújtja.Lehet hogy más országban,kontinensen ahol van kultúrája a közlekedésnek és az embereknek a hozzáállása a dolgokhoz merőben eltér az ittenitől,legyen az autós,motoros biztos másként látnám.
Pohi
jóban kell velük lenni és semmi gáz.
igaaaaaz?
Tudod Zema ez a nem állok meg, hajlított a rendszámom dolog ideig-óráig működik, de ha egyszer megelégelik a kollégák akkor nem akarok senkit meghallani sírni, hogy milyen k.csögök, mert a motorosokat szívatják agyba főbe, mert világosan látszik, hogy ez lesz a következménye
Szóval Nógrád megye, remélem találkozunk . .
mi van veletek?
ez poen vagy komolyan kerdezitek?
a rendszamot azert hajtjak fel h a traffinal es egyeb zsernyakoknak a szamok ne latszodjanak.
chriss te ezt tul misztifikalod. en 6 evet motoroztam 600-1000 ccm kozotti motorokkal jogsi nelkul , 3 eve meg rendszam nelkul. soha nem volt belole komolyabb bajom. 3 eve nem allok meg rendornek.
nagynyomasuval ne mossatok. nem csak az idomok miatt, hanem foleg azert mert a lancbol kimossa a kenoanyagot, meg mindenhonnan a gyari zsirozast foleg a csuklos mozgo reszekbol. az elektronikat meg szetbassza.
en gardena kerti locsolopisztollyal mosom ami tobbfunkcios allithato feju. meg puha szivacsok, motul moto wash pumpas sampon, a vegen meg szarvasbor. ami nagyon retkes, lancspray-s, ott meg motul chain clean. ennyi. meg masfel ora. de szeretek motort mosni.
Fel se tedd!
Chriss, amit a zotyi irt az a franko ,de ha lehet akkor te ne hajtogassad még,föleg ne városban
De nem árt tudni hogyha megállít és észreveszi a yarder akkor le is veheti ezért a rendszeámot meg fel is jelent.
Nem!

Állítólag(bár szerintem ez hülyeség)
Azért szokták,így meghajlítani,mert ha kattan a trafi visszaveri a vaku fényét
Ez eddig logikus is lenne,nem is hülyeség.
Csak az a gáz,hogy napsütéses időben nincs is vaku,legalábbis szerintem
Tehát az lenne a szerepe,hogy a rendszám fölső fele tükrüz egy bizonyos szögben.
Az alsó fele pedig kicsit fölfelé tükröz,igy nem látni a betűket és számokat.
Csak egy fényes valamit.
Az ötlet jó lenne szerintem,....sötétben,....talán
Hogy a szerv minél jobban lássa ha kell a feljelentéshez
Kérdés:
Tudja valaki,hogy a rendszámot miért szokák meghajlítani középen?
Zema,Tyt!

Igazatok van!Jó az idő!
Csak kb.1 1/2 éve már egyszer elvették a jogsimat,ittas vezetésért(mondhatnám azt is,hogy:tökrészeg voltam)
Akkor be is akarták vonni egy jó ideig,
Azt sikerült elintéznem
Ezért nem akarok most erre rákockáztatni
Ma,gondoltam arra is,hogy bemegyek a rendőrségre és kérek útvonalengedélyt,...ha létezik még ilyen.
Nekem is minden bajom ha,elképzelem a Picikémet egy thrailen!
De lehet,hogy rá fogok kényszerülni
Hi!
Nyugodtan lemoshatod magasnyomásúval!
Nem lesz semmi baja!
Idomokat mivel mostad le? Nem merek nekiesni magasnyomásúval
rendszámot is lemostad róla
no comment!

Megfürdött ma a paripa.
Nem jó a logikád.
Gondolkozz már egy picit! Elkap a rendőr, nincs jogsid. (papírral el kell hogy engedjen, én is azzal motoroztam). Szabálysértési eljárás, mire lenne belőle bármi is, neked egy héten belül megjön a jogsid, nyilvántartásba leszel véve, és a rendőr szophatja.
Ne légy hülye, hozd el lábon! Ha tréleren hozod, nem is vagy igazi motoros :))))))))
chriss!
ugye viccelsz h megvetted almaid motorjat, baromi jo ido van es azon filozol h treleren v labon hozd e el...?