Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

télleg az rs hogy szuperál?
tyt-nek irtam nem neked, bocs ha félreérthető voltam.
ezt nekem írta.
nem keversz valakivel,nekem használatra 1000rr van
nem neked van kiirva az adatlapodon h azért van rs-ed mert "nem akarsz megdögleni" egy 600-assal?
végülis az ezres az más
Ok!
Mostmár képben vagyok
Iska, mondtad h lehet bevállalnád a cserét, csak meg kéne nézned az RSt. Azóta azon filózok hogy miért cserélne valaki R1esre RS125öt. Nem is üzletileg, hisz korrekt csereárat mondtam az RSre szerintem, hanem úgy alapból :)))
Azért írta le, mert kérdezősködtünk itt a géppel kapcsolatban.
Igen,meg vettem ezt az r1 sérülten és meg javitottam.
Én nem értem,vettél egy sérült gépet
Rendberaktátok
Kérdés?
Rendeltem tankpadot a DANGER-ből
Öt darból áll össze
Fél nep lessz mire felragasztom ha hibázok,...mehetek a levesbe
Közben kiderült,hogy MilleRR környékbeli srác (Ő intézi)
Szevasztok.már irtam egyszer de le irom még egyszer:sérülten vásároltam a motort fejidom nélkül,elsőlámpa nélkül feketén(nem gyáriszin)Mivel motorbontom van (yamaha-honda)szereztem hozzá alkatrészeket,a motor hátulja sérült,Sima Béla barátom rakta a helyére szakszerüen ha nagy motorosok vagytok sima Béla neve mond valamit?!Motorrevű álltal elismert váz,telo stb javitó!kihangsujozom csak az ülőrész sérült(elhajolt) a fő váz nem!miután rendbe raktam le fényeztettem az egész motort hogy mutason.majd kicseréltem a gyertyákat(NGKŰ),légszürőt,akkumlátort,gumikat(90%),gy
Hehe. Ismerős sisak. Csak én nem a Diabolic 3at vettem hanem a Zerot. A kék megy a motorom színéhez.
Na? Voltál?
Azt a hatalmas önbizalmat.
Kösziii.
Ilyet akarok most venni...
hányszor láttam én a kis samsungom jobbfelsősarkában hogy "Zema is online now" szal... . .
Chriss!
Ne rendelj, énis rendelni akartam de jobban jártma hogy nem!
Érdemes bemenni és megnézni mi minden van, mert ami fennvan az oldalon az semmi ahhoz képest ami ott lóg a polcon :D
Rengeteg féle van!

Tényleg megéri bemenni.
És kikérem magamnak, mert NEM csak fórumozgatok, meg PS-ezek, jó?!?!?!?!
...mellette még motorozok és squashozok is...
A hangsúly nem a lábtartón volt, hanem h eltűntetek a KÖZÖSSÉGBŐL és mindenkinek álmatlan éjszakákat okoztatok ezzel!

A lábtartót most úgyse fogom használni, mert 2 hétig nem leszek itthon, de azért thx.
Elnézést azoktól akiknek ilyen olyan okokból hiányoztam
Zema, a lábtartódat elvileg pénteken átveheted a boltban, de lehet, hogy már csütörtökön is. Mert mi dolgozunk, és nem csak fórumozgatunk meg PS-ezgetünk

Van egy tündéri vérebe, az mostanában teljesen lefoglalja...
Pohi szerintem a normálisabb fajta, bár biztos van vmi az agyával h rendőrnek állt...
De az is lehet h a Dr. Jekyll és Mr. Hyde féle skizofrenitás és kettős személyiség lapul benne. Itt előadja a kedves, barátságos motoros rendőrt, az utcán meg, "Hééé kisköcccsög, hol a faszba' van az EÜ csomag, meg az izzókészlet, miiii? 20,000 és 10 büntetőpont, és örülj h nem veszem le rendszámod, vagy nem tépem ki a szelepet a kis robogódból, aztán tolhatnád haza a fostalicska szuzukidat te műmájeeeer! Meg ne lássalak itt még egyszer és már hat óra elmúlt azonnal tedd vissza a fehér plexit teeeeee! Gyere csak vissza! Biztosítási csekk? Azanyád!"