Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát mikor záróvonalon előznek akkor elég gyorsak az emberek, felveszem a kesztyűt sisakot és már kezdődhet is a móka , legálisan száguldhatok 200 felett , hogy utolérjem, megállítsam és feljelentsem
skacok 160.000 az új ár rn-12 re (2004-2006 r1)

06707764510
Pohi átállt a sötét oldalra ,bár néha visszagurul a fényre... ...,azért talán ő még nem felejtette el,h.honnan jött !
Hát a rendőr yamahák nem tudnak túl jól szakítani a szántásban.
Viszont én csak pályán nyomom. Ott nincs rendőr!
Bár mióta tudom, hogy Pohi Sith harcos és a birodalmat szolgálja...
Gondolom te a szántáson elkennéd a szájukat....
Az már megint más kérdés, hogy megéri-e üldözni, hiszen ha baj van, akkor Pohinak élete végéig vonják a kártéritést a béréből! Már ha Pohi üldöz valakit!
Chriss ha rakod fel a tankpadot ajánlom hogy legyen nálad tolomérő! :D
Nekem sokat segitett :)
Hát fékezni nem nagyon szoktam ha rendört látok,és ez nem májerkodás csak a multkor mintha belölem szolt volna Zema...,egyszer azt mondta nekem egy rendör mikor kivételesen jofej voltam és megálltam ,h.joga lenne lefoglalni a verdát na mondtam neki,h.utoljára beszélgettem rendörrel.... DE neked megállnék esküszöm,meg jol kiprobálnám az xjr-edet...
A hozzáállásom nem változott még mindíg meg, "mindenki azt csinál amit akar, de ha elkapják vállalja a felelősséget"
Akkor le kell tennem a jogsit,meg kell vágatnom a slickemet,be kell fizetnem a biztositást....,ja és soha többet nem egykerekezek...,vazzeg ennyi szart.....,inkább marad minden a régiben
Mivel meggyóntad bűnödet feloldozást nyertél alólla......kapsz még egy esélyt persze ha csak lesz még olcsó Alpinestars cuccod mikor szükségem lesz rá .
A jelenlegi szolgálati szabályzat szerint már üldözhet és megállásra kényszríthet , eddig tiltva volt.
Szeva Pohi Had kérdezzek már valamit,talán te megmondod a tutit....,jogszabály szerint a rendőr üldözhet motorost..,azt hallottam,h.balesetveszély miatt nem..,na mi a tuti Pohi mester ?
Nem mintha valami félnivalom lenne....
Akkor engem már nem is csípsz?
Hát jah....vannak heppjeim pl:gyalogátkelőhelyen (közismert nevén:Zebra ) vagy közvetlenül előtte álló autó (gyalogos kilép lenyomják, persze az ő hibája is, de ettől még nem csípem), záróvonalas előzés, műszakilag szétesett ócskavasak 2010-es érvényes műszakival, megállni tilosban parkolók akik miatt bedugul a forgalom, ittas vezetők (legyen akár kerékpáros, bár az autósokat jobban elítélem lelkem mélyén), tilos jelzésen áthalytók.....ilyesmik
télleg nem tudja valaki hogy mennyiben közös az r1 és a fzr-ek blokkja? ugyanazok vagy teljesen uj blokkokat tettek beléjük?
De nem bántam meg (13ezer km alatt 2szorulás után mondom ezt!) hogy Őt választottam, nagy szerelem nekem, első új motorom, baromi hálás vagyok a szüleimnek hogy megvettük/fenntartjuk.
Persze, csak te épp Zzzzzz-tél szerintem
Tudod csak stílusosan... (1000)
mondjuk azt valóban nehéz lesz megnagyarázni hogy ez ugyanaz a motor csak azért tünik másnak mert más a festése
bocs,ezt benéztem
Amióta Aszalós mesterék Dunakeszin behangolták, csodás. Végre a blokkja is forog ahogy kell, 12ezerig.
A futóműve, féke, váza egy álom. Sok komoly nagyobb motorral rendelkező havert meglepte a kezelhetősége, és a fékereje. Arról meg hogy szép, nem kell beszélnem. Tökéletes motor, csak 35ló az 35ló, nem kell nagy csodát várni a blokktól. Egyébként imádom!
majd asszondod nekik hogy szaporodott a csorda.
Dede, teljesen jogos meg minden, még igazság is van benne. Őszintén szólva szívesen ülnék fel egy R1esre is, de mivel a jelenlegi motorom árának túlnyomó részét szüleim állták, ezért tiszteletben kell tartanom az ígéretemet, miszerint még évekig maradok a 35lónál.
Persze álmodozni szabad még attól :))
mert eladásra vettem,saját gépem egy 1000rr ,pályán mentem rs el nagyon bejőtt