Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igen ezért csak odalenni lehet, amíg nem nyerek a lottón
Ültél volna fel az R6-ra az állványon...
Akkor nemcsak én vagyok oda a 1098-ért Bár nekem erről sem ér le a lábam, de ezt már megszoktam
Hali itt a cim www.danger.hu
Neked is most van a szülinapod? Akkor boldogat de nagyon

Csak nem megtetszett az új R1 és ezért kell mennie a régi vasnak?

Nekem a kiállításon kényelem szempontból a BMW k1200s jött be nagyon...állat lehet egy ilyennel túrázni, szépségre a Ducati 1098s és a Yamaha R1,R6, Honda cbr1000rr 600rr, Kawasaki zx6r és 10r.

A Ducatira ráülve......uhhh.....olyan volt minha a seggem alá öntötték volna. A térdem beleolvadt a tankaba.......jó volt rajta ülni...... Egyébként az acél színű villahíd nem tetszett a szememnek rajta egyedül.
Köszikeeee!
Oké danny lehet hogy érdekel.minden a biztosítotolfügg.
Ezt a sok szülinapos R1 tulajt
Isten éltessen titeket!
Semmi baj, örülök hogy jó a cucc! Amúgy is elég durva volt a forgalom nálunk (hálistennek), senkivel sem tudtam annyit foglalkozni, amennyit szerettem volna.
Boldog szülinapoooooot!
Szia Daniboy!

A sisakszoknya passzol a sisakomra és nem is akar lecsúszni onnan, valamint szépen körbeveszi a nyakamat, tehát elméletileg Jó. Sajna már nem tudtam visszamenni hozzád, mert mire végigbámultunk mindent elszaladt az idő és mi meg időhöz voltunk kötve mivel édesanyám autóját kértem kölcsön, őt meg munka után fel kellett venni. Így is késtünk 45 percet kicsit piros volt a feje, de mivel szülinapom volt tegnap nem forszírozta nagyon a késést .
Részvétem a járművek miatt. Örülük, hogy jól vagytok, én majdnem elsírtam magam a képek láttán .

Hát legalább a motor javítási költségét fizeti az autó biztosítása, elméletileg, gondolom abból, hogy a barátnőd kaszált el vele. Az autó olcsóbban kijön úgyis. Ha meg van ismeretséged a biztosítónál /Mr.pénz/ akkor talán annyi lóvét lehet akasztani amiből kijön mindkettő javítása .

Jobbulást nektek és a járműparknak is .
Annak azért örülök...
Azt, hogy nevettek az egészen, azért nem feltétlenül hiszem el.
A standunkról meg elég sok fotó készült, talán felkerül ide is majd pár.
Ja, és még valami, ami így aktuális lehet neked: sajnos elképzelhető, hogy el kell adnom az R1-em, és az összes alkatrészt is hozzá (teljes gyári idomszett tankkal, stb.).
Se kocsi se moci........de a lényeg hogy mindenki jól van és csak nevetünk az egészen.
Pedig menni akartam a motorkiállításra hogy megnézzem a standotokat.
Jézusom... hát nem tudom lehet-e ennél szarabb a helyzet... legalább jól vagytok mindketten?
A végeredményt meg látjátok...
Elöztem a barátnömet,rámnézett,és lelesobródótt az útpatkára.Visszarántotta a kormányt,én meg pont ott voltam és elkaszált....
Basszameg Krisz, mi történt?!
Photonic, 20 ropi szereléssel együtt!
Nem totálkár a gép,de beteg nagyon.Pedig most lett kész....
Bazmeg ez atomdurva! Mi a fasz történt? Még jó, hogy mindenki él.
Szerencsétek volt, elég sok fa van.... ....meg hogy aránylag "puha" volt a talaj
A lényeg az, hogy nem lett komolyabb bajotok
Tk a gép?
De a lényeg hogy jól vagyunk mindanyian.......
De a R1 .......szegény.....