Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kocsi is az enyém meg a motor is........én sérültem a legkevésbé.A barátnöm vezette a kocsit,na ö meg a tesója jobban megszenvedték a balesetet.
Elbasztuk........
uristen Mi történt?
SAjnos....
Ez a te géped?
Egy elrettentö kép....
Heló!

Megtennéd,hogy e-mail címet is adsz ahhoz az oldalhoz,mert találtam indexet,de címet,elérhetőséget nem sajna.vagy béna vagyok
Néztem és is azt a YEC kittes R1-est! Komoly! Meg szép a festése!
Emberek! Van egy eladó 2002-es R1-em. Évekig nem volt használna mert nem nagyon voltam itthon. Tökéletes karcmentes állapotú, zsír gumikkal, fékbetéttel, vizsgával, szervízzel, van rajta fémfékcső, bukógomba, karbon deklivédő, egy fillért nem kell rákölteni garantálom. Hitel nem porbléma. Ára: 1,7 mft
Ha érdekel csörögj: 30/9988083
Nincs mit
:-) Köszönöm!
Így ahogy van jöhetne
A gázmarkolattol kb 5centire van egy gumi burkolat a bovdenen azt lehúzod és alatta van az állítócsavar
Figyelj PÍ.Már készvan
Dani mennyit mondtál az indexes hátó lámpára?
Srácok lemegyek a garázsba hogy állítsak a gáz holtjátékon és tök nem találtam semmi állítási lehetőséget! Nézem a kezelési útmutatóba ,de ott azt írták hogy 3-5mm között kell lennie és ha nem ennyi akkor vigyem szervízbe! Hol a francba kell állítani rajta?
figyelj Tom&Jerry! Látom nem érted a helyzetet. Nem leszóltam, csak megemlítettem, hogy ki ki döntse el maga, mi éri meg jobban, 30-ért egy komplett új lámpa, vagy az, hogy 20-25-ért átalakítják a gyáridat. Ha neked az utóbbi, akkor hajrá, add oda, csináltasd meg!
elméletileg meg , gyakorlatilag szerintem nem köt bele ilyenbe
szóval ha nem E akkor megbaszhat érte a rendör?
hogy megfelel az Eu-s szabványoknak vagy tévedek?
Figyelj PÍ. Jók a lámpáid és tök jó hogy tudsz RENDELNI valahonnan 30 pénzért de nemkel leszólni azt aki ugyanazt a minőséget tudja LEGYÁRTANI 20pénzért.
szöke vok de mi az a "E" jelzés?
mellesleg, amit felraktam gyárit, az a haveré, és azért adja el, mert hoztam neki komplett másik indexeset ;)
indexest 30-ért tudok, és komplett új lámpa, nem a gyárit barmolom szét. Van több színben is. Nézz szét itt: http://tutilampa.extra.hu
Ha indexes kell hivd a DANGER fiúkat nekem is megcsinálták 20vagy 25péz már nem emlékszem de nagyon üttőőős lett .olyan fénye van mint gépállat