Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd ha annyi amfetamint fogyasztok mint te akkor lekaszálom egész hosszba a dvcs partot, de lehet a vizet is
nem pörgök feleslegesen, engem nem zavar az a pár fűszál, még akkor sem ha az a tökömig ér 😁
én már csak ilyen öko-bio nyugis emberke vagyok
hát akkor erre egyszerű a megoldás(kezeit széttáró) Vagy 5 kilométer hosszan kitakarítod az összes állást, minden állás előtti részt hínármentesíted és minden állást fűkaszával rendbe teszel így 2 legyet ütsz egy csapásra, bárhová ülsz mindig gondozott helyre ülsz másod sorban meg jól kibaszol a többivel nem tudják hová etettél 😅
hú ez kinézetre kicsit hasonlít az erzsébet hídra na azon se megyek át többet 😅
ja én is olvastam a kécskeit mindjárt indulunk(meghajlós) Csak előtte kimentünk a kreszparkba a ford réndzsőrt megjáratta a fiam az optima akksival 😅 Szerintem estig bírná az akksi. (gondolkodós) Lehet a két 35 w-os motor helyett tenni kelne bele két darab 100 wattosat azt nem aláznák a rolleresek a kreszpályán 😅
amikor a késő őszi-kora tavaszi etetéses peca van akkor úgy közelítem meg a partot hogy még a nyomom se látszódjon a fűben
és ha valaki jár arra akkor nem is etetek, ősszel mindig sötétedés után megyek és robogóval hogy ne tudják összekötni az etetést a pecával
mint írtam geci egy nép van arrafelé, ha etetsz máris odaülnek, hát ha még egy kaszált helyet csinálsz......
nyáron-kora ősszel nincs etetés, rapid peca van
ahol múlt héten ki szedtem a hínárt már ott ültek rajta pedig azért azt választottam mert láttam hogy itt tavasz óta senki sem járt
Mi tegnap voltunk Sárváron,ott úgy volt írva hogy most hétvégén még biztos hogy nyitva lesz a szabadtéri rész.
Ez a 18'-as olasz hidomlás egyik cikke és az előző 5 évben 5 hídomlás volt az olaszoknál, tervezési hiba volt az anyagválasztással a cikk szerint.
a tv-n egy komplett sorozat is van ezekről 😅 Az a címe, hogy "hatalmas mérnöki hibák"(kezeit széttáró) Ajánlom figyelmedbe. Felhőkarcolók dőlnek össze, hidak szakadnak le a tervezési hibától. (kezeit széttáró)
Itt a link tessék tanulni(kezeit széttáró) https://www.facebook.com/watch/?v=2201299250136294

Onnan indultunk el, hogy lecsvart vagy 30 méterről egy rendőrségi md-500. Azt írtad rá, hogy hülye rendőrök(kezeit széttáró) Én azt írtam rá, hogy lehet, hgoy hülyék de momentán a baleset nem rajtuk múlott hanem műszaki meghibásodáson. Aztán jött a másik okos haverod aki mezőgazdasági helikoptereket kendácsolt a kiskőrösi mgtsz-be. Az írta, hogy kizárt, hogy műszaki hiba miatt lezuhanjon repülő test 😅
Erre írtam, hogy akkor a világon 1907 óta vagy mióta van repülés soha sem történt volna egy baleset sem azért ezt kizárhatjuk ugye?
Az md-500 műszaki hibás lett. Tervezési baja nem volt szerintem a 80-as évektől repül mind a mai napig nagyon elterjedt és bevált típus. De itt lett baj mindenképen karbantartási mulasztás de akár anyaghiba is lehet a leggondosabb odafigyelés mellett is. Mire hátramegy a hajtás a rotorhoz néhány nyíróhatás éri az alkatrészeket bármi elfáradhat. Nyilván ininek igaza van abban míg egy földi járműnél az arány 10-ből egy egy repülő esetén mondjuk 10 ezerből egy(kezeit széttáró)
hidak is szakadnak le, de nem tervezési hibából.
10+-os? Na muti a fényképet. Rakjál mellé egy doboz cigit had lássam az arányokat.
Fűkaszával 5 perc alatt rendett tudnál az állás körül tenni. Ha minden nap máshová üllsz minden nap 10 perc meló + 1 dl benzin(kezeit széttáró) Azt nem az igénytelenségbe vagy(gondolkodós)
baszki
errefelé köcsög népek vannak
ha már meglátják hogy van hínár mert kitakarítottad máris ott ül valaki
múlt héten így játtam
annyit mondok hogy a jövő évre tervezett rekordom is megvan már idén...
de úgy sem hinnéd el, szóval akár maradhatunk annyiban is hogy semmit se fogtam 😉
mitől lett vizes a szák? Párásodik már este az idő?
Én szoktam magammal ilyen helyre vinni a fűkaszát azt csinálok egy kis rendet a kinézett vízparton. Ilyen susnyásban nem szívesen ülnék neki pecázni (gondolkodós)
Na gondolom nem fogtál lófaxt sem 😅
Nem vagyok feszült(kezeit széttáró) miért lennék? Csak kawa mostanában baszogat, hogy mindenhez értek(gondolkodós) Ez nyilván nem igaz de nem tudom miért fáj neki ha vannak nála okosabb emberek is mint például én(kezeit széttáró) Lehet neki is több iskolát kellett volna elvégezni azt nem nyomasztaná ez a tény (fetrengős) Ma is kánikulai nap lesz. Tegnap fél napot végigbetonoztam előtte tükröt ástam járdának meg aknát mélyítettem miért lennék feszült csupa olyan kétkezi melókat csinálok amiket szeretek nem is kell hozzá sok ész 😅
Most azt nézegetem, van e még strandon szabadtéri rész nyitva mert lehet viszem a gyereket strandolni(szemeit körbeforgató)
felesleges akna ásás helyett kiverted volna 2x most nem lennél ilyen feszült 😂
inkább pecázz a sok felesleges meló helyett
tök jókat lazulok a gazosban...
megszárad a szák utána megyek haza pihenni
😆
Mi van veled pipi,olyan feszült vagy mostanában
🤣
faszé baszogacc te állandóan te villanyos mind1-ik fórumon ahová esetleg írok?(gondolkodós)
Téged frusztrál valami?
Pipi mindenhez is ért 😅 most épp a repüllőkhöz 🤣
"egy repülő jármű nem hibásodhat meg" Ini ezt írtad(kezeit széttáró) Ha ez igaz lenne a vrájgt testvérek óta nem lett volna egy repülőgép baleset sem 😅
persze ha belever a gépbe 3 perc alatt 117 villám és közben elksp egy 250 fős vadliba rajt akkor nem biztos hogy fenn marad, ez nem karbantartási hiba, de ilyen nem sok van
baleset után ha rájönnek a hibára szinte mindig az elmartadt/elbaszott karbantartás miatt van
pl jó sok éve kidurrant a pilótafülke üvege aztán kiderült rövidebb csavarokkal szerelték össze, pár mm tévesztés és meghalt párszáz ember