Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

játéknak játék de azért közelről töri a bordát, mivel egyébre nincs lehetőség marad a gumis
ha lehetne venni sörétest akkor azt vennék
Van baj...nem kicsi
Aham..igen...én vagyok fogyatékos a kép alapján
Végre beláttad hogy fogyatékos vagy.
A gyógyulás első lépése,ne hagyd abba.
A végére talán növesztesz gerincet is.
Addigra hozok új adag sósmogyit.
Kedves Tagok, Motorosok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Egy kedves barátom, Gávavencsellő polgármestere (aki régi motoros szintén) a jövőben szeretne egy nagyobb lélegzetű motoros rendezvényt rendezni évenként ismétlődően. Ennek reklámozásához készülne most hét végén egy drónos videó, a Gávavencsellő környéki kanyargós és sima aszfalton motorozókról. A Tiszaberceltől Rakamazig tartó utat a megyénkben sokan ismerik (https://www.google.com/maps/@4...), akik pedig még nem járták a hétvégi "Tokaj fordulót" erre, akkor éppen ideje.

A gyülekező szeptember 13-án vasárnap 14.00 -kor lesz, Gávavencsellő Polgármesteri Hivatal előtt, cím: Gávavencsellő, Petőfi utca 1., ott minden szükséges információt megkaptok.

Bárkit, bármilyen motorral várunk, egy bő félórás kis kanyargásra, amit drónról és kézikamerával is rögzítenénk. Remélem ebben a remek időben sokan el tudnak jönni, és szép felvételek készülnek.

Nagyon köszönöm előre is!

Üdvözlettel:
Kalakai Zsolt
Leírtam.
Fogyatékos!
Használhatatlan játék...
tévedtem van egy a jófogáson 185-ért amikor a boltban 170 , és a volti sokkal szebb mert valami biszbasz van vésve a fém részre
Na szóval,az ipse ugyanígy fenyegetőzött,nem ellenfél stb,csótány stb.Utána leírta hogy megyek hozzád hamarosan,a héten.
Eltelt fél év..............nem jött,már a sósmogyi amit vettem vendégvárónak az is megsavanyodott.
De a bátor alfa..................... az nem jött.
Most meg takarózik mindennel,maszatol.
A tény hogy az összes gerinc elszállt.
Komolyanvehetetlen pici pöcs.
ezt mondtátok múltkor is aztán egy sincs eladó
de nekem csak ez az egy típus kell mert ez szép, és tetszik
Ok.
Akkor verd agyon te.
Bár nehéz lesz,mert nincs agya
Vigyél neki két elemet és ellessz....
Semmi pánik nem volt,max a médiában.
Sok ember félt a vírustól és nem mászkált annyira mint megszokott volt.
Ennyi történt.
A gumis puskákat meg féláron megveheted 1 év múlva, ha a sok hülye majd eladogatja.
De semmi értelme egy gumisnak.
verni jobb mint verekedni, küzdjenek a sportolók, én nem szeretem már a kihívást
Dehogy volt, hiszen:
állítólag volt, én nem nagyon jártam ki
de akartam venni gumis puskát aztán egy sem volt, remélem elfogytak már az előrendelések mert a keserű művek nem győzi csinálni őket
még mindig ez ami tetszik:
https://ferfiakjatekboltja.hu/...
És abban mi lenne az élvezet ha vissza se tudna ütni?
Inkább eltaposok egy csótányt...ugyan az!
Volt pánik?
Azt mondtad hogy a Zoli nem ellenfél - tehát nyugodtan bánthatod.
ha úgy van én mindenkit, főleg aki gyengébb, kisebb ellenállás kisebb fáradság
erősebbel meg csak a hülye áll ki verekedni......
Igen....
Pont egy fogyatékoshoz fogom magam hasonlítani
Szerinted?
Csak neki.
Aztán ráhajtogatom és seggberúgom
Te bántanál egy ilyen ellenfelet? Ne mááár...
lassan előszedem aztán kezdek gyakorolni, mindjárt újra kitör a pánik legyek addig felkészülve
A Mátrában minden okés
Várom a lángost
Látom