Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kátyú az más, mert szétvágja a gumit a pereme, murván, még a Hornetem is elmegy
De azért ő is megrettent amikor meglátott téged, inkább annyiban hagyta
fene tudja, pl egy transalp túra endúró de a tdm nem annyira
de akár a varadeo, versys, vstrom, dl, stbstb igazándiból egyik se egy túra endúró
Dehogynem! Tudod milyen jó? Kilógatom a pocakom, azt nem kell térdelni, úgy is megvan a súlypont áthelyezés
Tehát maradsz gerinc nélküli emberke és kibújókat keresel a saját mondataid alól?
Jólvanez így,kb akkor is hang voltál csak,ami olyan mint a fing.
Minden motor turaenduro, csak a felhasználás jellege határozza meg
akkor az nem volt túra endúró
sok éve egy nyugdíjas ismerősöm úgy tépett az f800gs-el a murvás kátyús erdei utakon hogy nem értük utol.....
Zolika...nőket és fogyatékosokat nem bántok.
Te mind a kettőnek megfelelsz
Értsd meg....nem vagy kihívás
Volt rá Kb fél éved.
Szóval visszatáncolsz?
Bullshit duma.
Jellemző,oszi simán megjelent.
Van különbség a jellemek közt.
Biztos vagyok benne
Lehet, meglepödnél némely túramotoros képességein...
Vagy mert a pocitól nem tudnának kanyarodni?
Akartam.
De most hogy nézlek ,teljesen egyértelmű hogy felesleges
Oklevelest nem bántunk!
Őőőőőőő,asszem úgy volt hogy jössz felém, pár nap...................csak azt nem mond hogy hideg volt vagy falevelek voltak az úton.
Mert az már nem menő: a vijjogó műanyag xaroknak az ideje lejárt!
Rá kell húzni az első hátsó féket, hogy folymatosan fogjon, aztán kicombosodna egy szezon alatt
A bicikli ott kevés
Megnéztem a képeket. Értem már miért nem sportmotoroznak itt sokan
Arra is voltam
Azért az Örkény-Tatárszentgyörgy-Kunpeszér-Kunszentmiklós-Tass sem piskóta ám Sőt továbbhaladva az 51esen Dunaújváros felé is siralmas,egészen az elkerülő útig.
Igen, például az Erdőbénye-Abaújkér szakasz rendesen odabasz! (Tavaly húsvétkor jártam ott a GS500-zal).
Sőt......hétvégén. a zemplénben oyan utakon jártam hogy turaendurokkal is csak ovatosan lehetett haladni, és menetrendszerinti autobuszforgalom van rajta
Szerintem bármelyik random 4 számjegyű országút így néz ki 2 évvel a felújítása után.