Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

8 km
én ha megkattanok ilyen 100-120km köröket veretek a robogóval lazulásképp
pár éve kivittem erdélybe is egy kis földutas tekergésre
Nemrégen jártam arra, és Pápára úgy mentem, hogy B.Tomaj,- Nyirád -Pápa. Az út elég kanyargós, ezért remekül lehet nézelődni. Igaz, nem Babetta-val voltam. Hülye embert mindenfelé látni, beáll az ember seggébe 5 méterre, és még 140-nél is ott marad. Ilyenkor szokásom megállni a következő faluban . Aztán hadd menjen amerre lát. De éppen 3 napja volt, haladok szépen 100-körül, és egy ilyen valamivel megelőz, aminek azt mondják autó?!!Hadd legyen öröme egyszer az életben. No amikor kiértünk a nagyon kanyargósból, akkor meg otthagytam , mint az eb a szaharát.. De olyat nem teszek, hogy nem látom mert kanyarog, nem jön-e szembe valami, de azért is előzök.
Akkor az én lomom valami félresikerült mert megbízható erre a napi 8km-re.
Hogy klasszikust idézzek: "A lónak a f@szát!"

Anno a 125-ös nyergében is azt hittem, hogy 70-80-nal bóklászva majd mennyivel többet látok a tájból. Hát nem: mert nem a tájat nézed, hanem folyamatosan a visszapillantót, hogy éppen kinek képezel forgalmi akadályt, ki fog a következő pillanatban az árokba lökni. Bár rengeteg élményt köszönhetek a kis Csótánynak, de sokkal nyugisabb lett az életem a GS500-zal, mint a kicsivel volt.
szomszédnak volt a régi hosszú tankos szép sárga, az örökké kínlódott vele, pár házzal arrább egy nőnek meg egy piros az újabb kivitel
na én azt is sokat láttam biciklivel menni a szőlőbe mert szar volt a babetta
keleti blokkban a szimó volt az egyetlen ami használható volt ilyen 40-45ös tempókkal sokkal tovább működött mint a többi lom
persze amikor nyelezve volt azt is berhelni kellett sűrűn
de egy fasza robogó az összestől jobb.......
Egy db. a cigány akadémikusok közül. Megvan neki mind a "nyócosztálya", (hat első, kettő második) sikerült neki 16 éves korára elvégezni!
Ez is....
A Babettát ne szóld le, remekül lehet róla nézelődni, meglátni a szépséget. Vagy hajt az ember ,( megy mint az állat) és a szélzajon kívül másra nem emlékszik! Az egyetlen jó segédmotor amivel nem kell állandóan szervizbe járni! Aki meg siet, az kapja fel, és szaladjon vele!
Igazi klasszikus!
Egy műszak délelőtt meló van.
Mi módon tudsz ilyen remek napsütésben Arbeit-olni?? Látod a jidóknak egyszer kellett volna , mégis mindig felemlegetik, pedig nemsokára 80 éve lesz!
Fogadjunk lehagytak !
Most tényleg egész évben 1 motoros túrára készültök ?
Aztán ha 3 napot motoroztatok ,jöhet a következő szezon !
Selejtek!
Nem lehet tudni hány százalék ,de te biztos pont vagy!
Igazad van!
Veled az élen!
Legalább nem izzadsz bele a ruhába
Azért a hajad még tart?
Szevasz Józsi! Árbájt van most még...
Pálinkás szép jó reggelt Motorosok! Üdvözöllek Steffli !! Az ég tisztpa a Nap süt ! Uccu!!
Mára 30 fokot mondanak ide is.... mondjuk a Dolomitokban 11 fokot
Ne legyél ilyen