Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baszki,szermányoltam esőkesztyűt,kurvajó,kurvadrága,bőrruha meg továbbra is csak nyeszlett girnyókra van.
Ha menni kell - hát menni kell! Papírt vigyél!
Azért nem álszent dolog ez kicsit úgy hogy a narancs színű autó hitelével a Csányit hízlalod?
Egy hithű balos ilyenre nem vetemedik még ha százezrekkel többet kell fizetnie és babakék autót kell néznie élete végéig akkorse.
Plusz már rég elkötöztél volna minimum bajára költséget nem kímélve.
Madárdalos napos szép motorozós időt Nektek Motorosok! Allah növessze hosszúra és keményre!!! Köszönöm , a tiétekbe is!! Itt most éppen süt! Nemsokára menni kell , mert aszondták!
Zoli! Az előbb nekem is megjött a MIUI12 a telóra, fel is települt szépen. Szerencsére nem cseszte el az Android Auto-t.
Az uralkodó réteg kizsákmányolja és szopatja a plebs-t, ez mindig is így volt, miért lenne most másként? de legalább nem vagyunk teljesen kiárusítva a külföldnek, meg totálisan gyarmatosítva (na jó, azért egy kicsit)
... meg jólesik a tudat, hogy van okosabb nagyvállakozónk, mint Cukkerberg! ilyenkor megdobban a Nemzeti szívem!
Azt szoktam mondani, kevésbé szar ami most van.
Én viszont csalódott vagyok nagyon azt hittem, lesz néhány új barátom innen, de az állandó megnyilvánulásokból rájöttem, hogy te biztosan nem... te nem csak poénkodsz ezzel a balsággal, úgy is gondolod és az nekem akkor már sok.
Most sem tetszik minden, de 100x inkább ez, mint az mszmp-horn-gyurcsótány idők
Engem látol
Akkor így jártak.
Aztán el ne felejtsd kiket tiltottál le, ebben a korban már jön magátol az ilyesmi
Semmi, csak nagylelkűen adok egy újabb esélyt a letiltottaknak. Vagy élnek vele, vagy visszaélnek vele.
Mert az ujév mit változtat? az embereket biztos nem
Vagy csak ez ilyen elnyomott hatalmi vágy érvényesitése?
Újév napján lesz amnesztia - aztán meglátjuk....
Ezt az ámokfutást
Az élet nem egy habostorta - még az Üzenőfalon sem.
Már négy? uristen, lassan nem marad senki......
Na, benned sem kellett csalódni: mindig is hülye pöcs voltál, nagy arccal. A jobbos, korrupt rendszer kritikátlan kiszolgálója és haszonélvezője - na persze csak amolyan kispályás módon, a húsos fazék közelébe nem engednének ekkora intelligenciával.
Azt hiszem, te leszek a negyedik, akit mostantól nem kell olvassak. X.
Pedig ha ez az ellenzék nyerne véletlenül, tuti hogy a parlmentböl is kidobnák mindet és szivárványos akasztgatnának a helyükre. Milyen jól mutatnának az újévi beszéd hátterében
Lehetetlen. A ballib nem ismeri a "kemény" és "mag" kifejezéseket Ott csak puha és blankolt pöcsök vannak, a magra meg úgy gondolnak, mint valami nyalánkságra
Az ősi magyar szimbólumot egy kalap alá veszed a defektes buzik zászlajával Hát azt eddig is tudtuk, hogy "vén hülye" vagy, meg hogy menthetetlen ballibsi, de most hozzá jöhet a pedofil és a buzi is
Amugy ez a novák elöd régen is jo fej volt, mig a jobbikba tartozkodott, de hogy elkurvultak vitte tovább. a keményvonalat. Összezárnám egy napra a ballib keménymagjával
Buzikat kevertem a politikába, nem ugyanaz
Mondjuk annak van történelmi multja, de ne keverd ide szállasit,mert a két zászlo nem teljesen egyforma.
De ha neked a szivárványos jönbe,akkor bocs......
Vagy az új hastag logós ballikost.