Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze hogy, nem tud elni nelkuled.
Nem is akarlak érteni, mert egy fórum alapján megérteni a másikat - aki ezt állítja, az hazudik.
Ez még a motorosok oldala??
Akkor lesz btk is?
Bagdy amugy jofej, ha az Emökéröl van szo.
Hát ez meg ki? Clam viszatért? Citátumostol vagy nélküle mert biztos hogy nem olvasom vissza.......
A világon nagyon sok Okos ember élt idézetekkel! Szinte kivétel nélkül előfordult!
A halászos idézetet pedig , rajtad kívűl szerintem mindenki ismeri.
Nem utolsó sorban ,az “amigo” is hozzátartozik!
Nem saját szókincs!
Maradj a saját kaptafádnál ,akkor nem hozod magad legközelebb ilyen megalázó helyzetbe.
Én értelek.
Te engem nem!
Érdekesek az észrevételeid.
Az idézőjel árult el?
akarsz = akarod
Így van!
Ha személyes adatokat közöl! De mivel én nem teszek ilyesmit,nem kell kérnem. Bocsáss meg.
Ne butáskodj.
Nagy betűvel írod a nickedet, szerintem itt senki más, mindeközben jelzős szerkezettel (minősítő jelző, melléknévi minősítő) formáltad, mondatszerkesztésed finoman szólva is átlagos. A gyakran használt felkiáltó vagy felszólító mondatok (gyakori felkiáltójel), valamint a rendszeresen hibásan írt mondattagolásod (vessző előtti szóköz) azt mutatja, hogy elolvastad az "Egyszerűen a filozófiáról" c. kiadványt.
Ebből tévesen azt a következtetést vontad le, hogy te értesz a jellemábrázoláshoz is - szerintem legalábbis.
A szöveg meg..., hogy mihez kell ez a visszaolvasásos adatgyűjtés, az meg pontosan a kórosan túlfejlett ego.
Ez egy szűk, társadalmi réteg, itt te SEMMILYEN olyant nem fogsz találni, amit bármire is felhasználhatnál, kivéve ha gyújtógyertya színéből akarsz megtanulni a karburálás mesterségét.

Amikor a halászról szóló mesét idekopiztad, egyből tudtam, hogy a tudásod felszínes, mert a felszínes emberek olvasnak és idéznek semmitérő, felületes rézandrásokat, paulo coelhokat, müllerpétereket. Ami lebuktatott, az az egyik utolsó szó, az "amigo-kkal".
Tök helytelen, rákerestem és hát persze a hasznaldfel.hu oldalon, na meg ahány ostoba, aki javítás nélkül átvette. A mese mondanivalója amúgy igaz, de ilyen értelmű megállapításokat én is letudok írni, "ne egyél mosatlan gyümölcsöt, mert éber lesz az éjszakád".
Egyáltalán nem zavar! Sőtt! Nagyon komoly szaktekintély a maga nemében!
Örülök neki ha hozzá hasonlítanak!
A jelzők folyamatos aggatása ,az arrogáns stílus ,a többiektől várt kényszeredett visszaigazolás kérése ,nem utal egészséges lelkületre.
De várd ki a sorod uram!
Egy elemzo eloszor engedelyt ker, humbug. Csak zakkantka jott vissza.
Közben a te elemzésed is elkészült.Tudod pszichókám ha már ennyire zavar a csernus megnevezés,akkor talán illett volna bemutatkozni.Hogy tudják az itt lévők hogy ki vagy bagdy vagy csernus.
Ahh csak a szokasos viselkedesminta.
Érdekelne ezt miből gondolod!
A többi ember Figyelemfelhívásából az jön le ,hogy neked kell a megerősítés .
Az utalásodból és a szövegkörnyezetből ,mindketten tudjuk kire gondoltál.
Az elemzésed te is megkapod! Már kész van!
Figyelitek?Dr Csernus kezd ingerült lenni,micsoda pszichó.
Miért a Csernus egy férfi keresztnév?Ki beszélt itt a nemedről?
Így akkor mindenki jól érezte magát.
Nő vagyok!
A provokációdat hagyd meg a többieknek.
Szép estét!
Hát még ő rajtad....