Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondj még ilyen kliséket légyszi. Nagyon izgalmas és el is hittük, jót nevettünk is most.
Ja nem.
Tudod, ez úgy van, hogy én is szeretem a "jót" , na de ennyit egyszerre??!
géppel lehet kiolvasni, mert a computerben tároltat nem lehet átírni, csak a kijelzőben tárolt adatot...
autónál legtöbbször működik, hogy a gyujtás rá és akksi le-fel csatlkaoztat egymás után gyorsan 8-10x.. a computer meghülyül, resetel és visszaírja a kijelzőt.... néha szétbaszódik, úgyhogy úgy kell csinálni, hogy az eladó ne lássa
Itt vagyok prüntyőim
November óta szentségeled a felhőket, a szelet és a hideget.
Na...na most érik be igazán a szőlő a domboldalban, most lehet kaszálni a fagyival és lángossal a strandon és most lehet lehúzni a népet a klímával, szóval csak semmi pánik, Isten áldott Napja süt, most süssön ne télen!
Ezt én sem értem: azt a qrva globális mittudoménmit nem lehetne télre időzíteni?!
KELLEMES SZÉP NAPOT MOTOROSTÁRSAK, OLCSÓ BENZINT MINDENKINEK! ( itt Tapolcán most 36-ot mutat a hőmérő!) Pedig ebből félretehetne egy keveset a novembertől márciusig tartó időszakra. De hát ez nem kívánságműsor! Mivel ilyen nagyon "jó" idő van ezért hajnalban mentem a géppel, mert mennem kellett , de még így is dőlt a meleg a motorból amikor visszaértem ! De mikor legyen meleg, ha nem most? Januárban majd jobb lesz a hűtése , assza meg az a bárcás és bitorló rohadt qrva élet!
Mi történt vele?
Rosszul írtam, az óraegységet küldözgette el valahová ahol átállították csak éppen bekavart.
Nyilván sehogy illetve mivel a computerben kell turkálni így megesik, hogy pár funkciót össze vissza fog kezelni, lefagyogat meg ilyenek főleg ha többször is visszaállították, motornál láttam ilyet azt pl húszezrenként visszaállíttatta húszezerre és akkor volt ez már negyedszer és egy halom funkci nem működött, gixer600 volt.
Digitálisról nem esett szó.
Kiváncsi lennék hogy lehet a digit Km számlálót ránézésre megállapítani hogy tekert vagy nem?
Autókereskedő múltkori sztorija, szép és jó állapotú 210 ezret futott kocsi, tetszik a vevőnek, de hisztizik a km miatt.
kereskedő: - 110-zel tetszene?
vevő: - igen, az már megfelelő lenne
kereskedő: - akkor jöjjön vissza egy óra múlva

És megvette bazmeg a tekert órával a kocsit, mert neki az lélektanilag jobb, ha kevesebbet lát az órában.
hogyne lenne... hiszen óriási az igény rá. tudja a paraszt, hogy átbasszák, de megveszi, mert 100 ft-ért a csigát elkíséri bécsig, utána meg sír a szája, hogy átbaszták...
Mígy világ a világ lesz ilyen ember, hogy: "majd én jobban tudom, ezt simán megcsinálom saját magam". Szóval lesz olcsó kókányolt motor is.
Finomságok és nem műanyag .
1-2 ismerősöm megyehatárig használt sportmotorjában van 100ezer felett. Ennek a túramotoronrak tippelnék 200-at legalább.
Persze, de szerintem össze lehet azt szépen tenni, de valjuk be a legtöbb embernek nagyonn az egoja mint a tudása. De majd én megcsinálom. Némelyiknek egy csapágygolyót nem adnék a kezébe,mert azt is elbasszná.
Amúgy ha szétszedi és finoman kézzel tekeri vissza, olyankor is megkócosodnak a számok, nem fognak tökéletesen állni már. Lehet direkt ilyen a óra mechanika, hogy kiszűrhető legyen.
Ez a típus is szóba jött nekem, mint nagy sport-túra, de 80 ezer km alattit nem hiszek, inkább 90-100 ezer km környékét, az már reálisnak tűnik.
Jaja elég furcsán állnak. Gyorsabbik módszert vállasztotta. Csavarhúzóhegyével drasztikusan. Már is van a jo magyar kívánt kilométer benne.
nem tekert, hanem igény szerinti km van benne a magyar usernek...
Tisztelt tagok valaki meg tudná mondani hogyan lehet suzuki king quad 700 alapjáratot állítani ?