Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos ő írta, sajnos saját tapasztalataiból indul ki, vagy nem sajnos, lehet ő neki ezt bejön.
Az elf igen jó és drága volt szgk és tgk viszonylatban, motorban még nem próbáltam....a mannol viszont leszerepelt nálam......mint sokszor írtam nekem ugye a kamion írta a motorhőfokot (azt ugye általában minden járműben olvasható). de az olajhőfokot is az olajnyomás értékével együtt és ott a mannol leszerepelt, a vicc, hogy a mol olajak meg jobbak voltak sok neves olajnál. agyaltam, hogy a motornál miképp lehetne az olajhőfokot és nyomást egyszerre mérni (nyilván valami műszer valahová szerelve, régebben láttam olyan olajszűrő "toldót" amibe be lehetett csavar plusz érzékelőt) mert hát az adja meg gyorsan a választ, hogy egy olaj miképp teljesít, mert hát ha vacak olajat használunk az jó pár olajcsere lesz mire kiderül, hogy kárt okozott, de ugye akkor meg ráfogjuk, hogy hát a motorunk sajna csak ennyit megy el pedig mindössze az olaj volt a gáz.
Ez jó lehet ? Szemeztem már vele, olcsó és tudja simán a minősítést ami kell nekem. Nem mertem még megvenni. A suzukiban király volt
Lehet tőle kaptam?
Na-na....ahhoz, hogy ez látványosan kialakuljon még ott sem kellett lenned.....ha belegondolsz Ini is alig 10km-re lakik onnan.
Most én is suzukival... Egy ideig...
A baj hogy általános munkaudor izületi bajokkal kombinálva,nem fertőző.
Megfertőzhetted volna az egész fürdőközönséget velem együtt, ez sem vonzott volna?
Elég dögrováson vagyok mostanában.Szóval soltvadkert,fürdő.................nem tudom.
volba?
Ilyenkor ment volba mindenki. Ezt tanuld meg.
Tegnap csak nem bírtam magammal és délben lementem soltvadkertre a strandra és fürikéltem egy jót....persze motorral...... ....akkor már nem akartam ezt felírni bárhová mert úgy gondolom senki nem jött volna.
Hát akkor rohadt sokat sporolok magamnak hogy othon majdnem mindent megtudok rajta csinálni.

Nem tudom a Suzukiba ezt a 3 csapágyat mennyiért cserélték volna ki?

Jah és azt úgy lehet hogy 3 ütéssel kiütötte volna 2 vel meg vissza az újat. Na ebből se kérek.
Kb 19000a 4liter 7100, a motorexnek literje ~6000. A szűrő gyáriban 3700, champion 1700. És ha hozzászámolom hogy el megy vele egy órám akkor az plusz 6000ft
Szórt hab.
HF204-es szűrő és 4 liter 10w-50-es.Serintem 12-15 ből megvan ha magamnak cserélem.
Na emberek, álmenyezet fölé és a beton födém közé gyapot vagy cellulóz szigetelést tegyek? 10-20cm vastagságban melyik a jobb? Cell felé hajlok mert azt hézagmentesen befújják.
Fullszintetikus 10-50 4liter olaj, szűrő...
Értem hogy egy új gép márkaszervízes ára ennyi.Nekem is 30 volt egy rohadt olajcsere,de nekem a garis pecsét megéri.
De levinek nem új.Ergo nem is márkaszervíz mégis ennyi.

Amúgy meg érdekes volt a legusó handrás-os videóban a BMW szervíz pakett ami 2 évig tartalmazza a teljes kötelező szervíz árat valami két kilóba kerül és beépítik a vételárba.
Most kértem árajánlatot néhány honda kereskedésből kötelező szervizre.....hát kaptam hajmeresztőeket, mondjuk értem, hogy fenn kell tartani valamiből az egész kócerájt, de hogy pár kötelezőből simán vehetek egy vadonat újat az azért eléggé......
miaf....sz kerül ennyibe?
De az a jó hogy szaré hugyè tudsz bele venni olajat... ebbe az istenkirályelitKTM-be 25ezer az olajcsere
Egyszerűbb mindig újat venni nem?
Az lehet, suzukiba azt is kell.