Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért a netto 350 nem egy kezdő fizetés Pesten sem szerintem.
Miért vettél drágán javítható, összetört nyugati motorokat? Pont annyival kerül többe egy nem összecsukott, mint amennyit ezekre költöttél.
Begyön ez a szó látom.
Jó a szart,az SV elején törött vót,csináltam belőle csupaszt.
Az előző street is calami umbulda digó volt mert enyhe hajlat volt a telókban,az első hosszú túrán el is kezdte folyatni a jobbos az olaja rá a fékre.
Minddel volt szerelés,bár egyik motorom így sem volt rossz.Még a lom 3 kilóért vett köcsög honda is elvitt mindenhova.
Az új viszont atomjó.
Nincs autóm, családi van, soha sem kellett a bmw, soha nem is fog kelleni. Iphone is olcsóbb a végére mert nem kell évente a 60ezer forintos szarokat cserélgessem hanem 3évig muzsikál hibátlanul a kis 6-os.
A történet az albérletnél kezdődik, senki nem megy egyből saját lakásba-házba a szülői ház után, aki meg igen, az legalább ne verné rá a nyálát. Szóval 60+rezsi egy bármilyen kis 2 szobás lakás, ahol egy barátnővel együtt tudsz élni. Igazából 500-800 ezer forintos egyszerű benzines autó is megbízható és elvisz bárhová, de annak is van fenntartási költsége, havi 30-40 ezret simán eltankol az ember szülő látogatásra, bármire. Plusz ugye a kaja.
Ezek az alapok, ha mindent magadnak intézel, innentől jön a luxus, mint a motor, nyaralás, stb.
Szóval ki lehet számolni, hogy mennyi egy alap önfenntartás, kis benzines kocsival és kis albérlettel.
Emellett az ingatlan árak teljesen elszálltak, ez a jelen.
25évesen miért kellene az embernek 30milliós háza, 3milliós autója és 2milliós motorja legyen ? Van albérlet ha mindenáron külön akar menni, nekem nincs komoly barátnőm, totál nem érdekel hogy házat vegyek, mellesleg felénk má 7-15millióért is lehet venni lakható házat, attól függ hogy hol. Autó sem kell 3milláért, motor az viszont kell
Láttam nácibárkát a hahun 3 kilóért is.
Most meg amúgy se kezd a "jóahasznált" dumát, ha eddig szívtad a vérem, hogy új motort kell venni, mert a használt szar
Bazd meg a ceededet, én Levi léptékkel számoltam.
Jó motor, ifone, csakabmw, mindezt 24 évesen.
Tesóm alapból kereset 350 környékén,pesten.Otthon lakott.
Pár év és összehozta.Most jó hogy fenn van az euro árfoolyam.
És asszem elég a ceed ami 1,5vót.Nem kell a flanc 3 milliós kocsi,.

Én spec az első SV-met 5 kilóért vette,jó ráment még apránként 2 kiló de márciusra lábraállt.
Úgy hogy a robogómat csaptam pénzé érte meg hozzáraktam.
És de cííííp robogó volt.
Hol élsz Te, 15millió egy használható lakás. Ház 30-tól. 20-tól felújításra váró lelakott szar.
Jobb kocsi használtan 3M, jobb motor 2M,
Akkor eljutottunk oda, hogy 25 éves korodra ezt teremtsd meg hitel nélkül saját erőforrásból, úgy, hogy mellett rezsit fizetsz, eszel, ruházkodsz, kirándulgatsz motorral stb...
na neee Főleg amikor sokan 21 évesen szabadulnak az egyetemről.

Ha keresel 250-et és a fizetésed felét félreteszed, akkor is 20 millió kispórolása 160hónap, 13,3év.
Nincs, még 2-3x ennyiből szülői segítséggel, nem dohányozva, keveset elverve is komoly pénzek.
Biztos van olyan haverod aki 200ezerbol szépen fejlődik meg van olyan is akinek a fél milla sem elég de mégsem halad.
Felfújható, 1-2 légkamrás kétszemélyes kajakokról van tapasztalata valakinek? Praktikusnak praktikus lenne ide nekem egy kis esti sporthoz, de nem tudom milyen lehet az egyenes futásuk a merev testűekhez képest.
Ne zavard össze ilyennel, hogy magának teremtsen meg mindent.
Ha mindenből jó kell az KB 6-7 kiló.Ami nem elérhetetlen.
Aha, de az élet nem csak a motorozásról szól. Nem tudom mennyi mostanság egy pályakezdő átlag fizetése. Legyen 250 ezer. Akkor ebből old a meg a jó kocsi, jó motor, jó lakás, nyaralás, barátnő és egyéb problémakört ami úgy általában felmerül, tuti mobiltelefon, go pro, evés ivás meg egyebekről ne is beszéljünk
Miért etetitek?
Egy nicknév, hogy lehet ál?
Legyen ál-nicknév a kedvedért, clamdong.
Adott az ajánlatról egyből papírt is.
Továbbra sem álnéven vagyok! Itt nicknevek vannak, vagy neked a személyidben Lalagátor van?
Egyébként ha végigvezetnénk, a végére kijönne hogy ezek nem nagy pénzek, minden motoromat haszonnal adtam el.
Nem cigizek, nem piázok csak megérdemlem hogy motorozzak
Fischer nem rossz. A hat év gyanus,max a kompresszorra, szoktam én is felrakni.