Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

L7 ott alázz mindent ahol lehet
Ott is jobb a 600 speed, pont arra van kitalálva. A haverod pedig béna volt. TDM? Ne viccelj már...
Ahajj, jön a Levike... amikor nincs észérve az embereknek akkor jön a kicsinyítő képző. Szar lehet neked hogy már az elején be kell dobd ezt
Hogy az ilyen kis faszokat ott lehessen hagyni a pitsába ha arcoskodnak
Mondjuk velem szóba is állnak a nők, nem úgy mint veled.
Hát ahhoz a szarhoz kell is, már alapjáraton szénné kell forgatni hogy életben maradjon
Milyen nyomorultnak? Neked amúgy elébb lesz tripered mint tripleöd.
Te nagyhülye, nem a 200 a lényeg. Kanyarok... tudod amikor megdöntöd a motort rosso3-on még mindig 2cm a majréd.
Na itt is szét szopod az életet egy fz6-tal.
Montenegroba volt velünk egy srác meg a nője meg nagy csomagok, előzni is szenvedés volt neki. A tdm900-zal huztam egy gázt és eltűntem, ő meg mire visszaváltott hármat hogy legyen erő benne, már rég elmúlt az előzési helyzet.
Igen? Akkor miért is kell 1000?
Nekem az alapjáratom több ennél, nekem motorom van tudod.
Levike bazdmeg! Elrontod a játékot, tudjuk, hogy ennek a nyomorultnak volt gixer 600 valami k7-8-as bizbasza, csak szívjuk a vérét! De azért tudod, apuci pénzére én is tudok motort venni!
Pedig feelingesebb a 600 és lesz még :) Ezrest motorozni nem tudok vesznek, én is ilyen vagyok. 2 és 3 henger pedig beteg konstrukció Fiat 500 még oké, de amúgy.
Fenéket, meg a ezrest is le kell áttételezni, hogy menjen. Máskülönben sose gyorsul 200-ra. Sosem értettem a gyári áttételezéseket.
200+ igencsak ritkán kellközutakon.
Nem viszek utast! Egy FZ6 is halad azért, mellesleg aki olyat vesz pont nem érdekli a 200+ tempó.
Pl én, ha nem sietek. Mert kb 5ezren tudja amit a te fosod 6ezren se
Simán elég.
A köcsög hondával is elvoltam.
Nekem sokkal élvezetsebb egy 2hengeres vagy 3hengeres, de inkább csak a nagy ccm ami kell. Ezer aztán kész, ott nem kell 10ezer felett tartani, egygázzal végig lehet menni lendületből a szerpentinen.
Kell a francnak a 600, nem is veletlen hogy nincs már
Van amelyikből elég
Aha... Csak ki az aki 6000 alat használ bármilyen motort? A ratyikon kívül...
Nem úgy volt, hogy a faszééé ezrest venni, mert a haccáz bőven elég?
Egész jó ez a mecsek pihenő-kapovár szakasz.
Csak mint mindenhol a mecsekben szar állapotú az út.
Azok a hullávasutak 200 felett kurvajó ugratók lehetnének.
A törpéknek és a mazochistáknak
De, szenvedés én pl rühellem ezt a szétforgatós motorozást, Ültess fel egy 50kilós csajt mögéd egy fz6-ra, szét fogod váltogatni az életedet és csak hang lesz de tempó nem.