Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sötétben?
A lakáshoz.
Mmm nyenyöcét?
Én mostanság csak a kocog 2T hajtó hajtóm, legalább már teszi a dolgát
De jobbára a darázsra semmi időm sincs
Szevasz Cefi!
Én meg klímást hajtok...
Aztataaa
Szia Pajti!
11nap zsinórban szopás után végree 2 nap pihiiiiii
Talán este gurulók a fullánkossal szegényke már biztos depis, hogy nem falja a km-et
De addig is már a 7. Millert szopogatóm
Jó reggelt!
Látod már a kutya nem foglalkozik veled, nem kóstolgat senki, de te nem bírod ki, hogy ne izlésficamozz embereket.
Mindenki ilyan motort, autót vesz ami neki megfelel.
Egyikkel sincs semmi bajom.
Te meg játszod itt a művagányt.
Kit akarsz felszopni?
Csodálkozol, hogy utána belédállnak, lepunciznak.
Na szevasz félnótás!!!
Hol vagyok....(::^ω^::)
Drakula èdes f@szom bári yeye!
Nagyítsd ki
Telón apropó de Drakula!
Az éjszakai összejött
A japánok igenis tudnak szépet csinálni, csak sok az ízléshiányos ember lásd VW, BMW,Mercedes és Audi tulajok..
Én szerdán mondtam fel
Tutti van valami a levegőben !
Ha meg felulsz rajuk tovabb vernyakolsz hogy a megyebol nem mesz ki veluk.
Inkább a kawa 900, de annak a teljesítménye meg vicc.
Újak közül a cbr1000rr, s1000rr, panigale az amit zsakolnék. Ha a kinezet alapjan döntenék.
Nem, ez valóban elég valószínűtlen
Lényegében olyan mint egy fokozat nélküli váltó, ami mindig optimális áttételt tud biztosítani a motor és a kerék között. Az utcai kocsinál ez az optimális fogyasztásra van hangolva. Ennél nyilván a maximális teljesítmény leadásra.
Ezen felül a fékezési energiát ez is visszanyeri, és rá tud segíteni a gyorsításoknál.

Gázreakciók meg elég hervadtak az utcain, de ezt igazából szoftveresen olyat programoznak amilyet akarnak, akár a hagyományos hajtásláncú autókénál sokkal jobbat, hiszen itt nem kell feltétlenül megvárni hogy felpörögjön a főtengely.
Itt hogyan működik a hibrid hajtás? Rásegít a villanymotor a kigyorsításokra? Gondolom nem állitgatja le itt a benzines motort ha elengedi a pedált az ember
Ez sem rossz, 3400ccm-es motor, hibrid kisteherautó nagyobb akkuját tették bele, de maga a hibrid rendszer ugyan az mint a széria Priusban.
http://youtu.be/xzzkbc3IrQ8
Pedig milyet tudnátok makogni egy fagyizó előtt
Ez hutlen szemetseg.
Júniusban áthelyeztek cégen belül, akkor kiharcoltam a végkielégítést, abból lett a motorka Most meg jól felmondtam
De ugy nincs vegkielegites nem?
Valami van a levegőben, én is felmondtam pénteken