Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép a primőr! a paradicsomot is így tároljuk leszedés után, így tovább friss marad.
A hoki honda es a köcsög suzuki kozt nincs ertelme valogatni.
Szintén zenész!
Boldog napot mindenkinek!
Most fogadjam meg hogy többet nem iszok, vagy később? Állapotomat tekintve később is szarul leszek.
Honda túl jó neked, egy használt sárga fekete Suzuki jobban illene hozzád
Zoli azért fizetett rá hogy ne legyen 4 hengeres Meg is tudom érteni, állat az a gép. Szerelmes is lettem arra a 10 percre amig megkaphattam, már nem Zolit hanem a motorját
Olyan hondaizém van,kösz nem kerek megegy lomot.Meghagyom neked.
Még 600ezret ráfizetsz, és lehetett volna rendes 4 hengeres
Addig is én jóljárok.
hát ez a gép újonnan sem olcsó, pont a duplája, szóval 4 évesen kevés km-rel ebben az állapotban ennyi extrával szerintem jó ár volt. az meg hogy ezt az összeget mennyire nehéz összekaparni az meg egy másik történet. köszönöm
1,8 mindenert sokami nem triumph na.
értem én hogy non-stop de mikó van nyitva......1.8 azé kibeba sok egy robeszért (és nem vitás hogy remek gép) deazéizé na....... sok boldogat hozzá
Az villanyos autó ratyi!
igen pontosan, a 350-et még lealkudjuk a felére és max akkor ha jó az asszony és az is vihető egy körre
1.8 M hosszú ? miért fontos ez ? Mennyi volt az ára 350 000-400000FT között tudhat.,haszép......
hidd el hogy lesznek annyira kreatívak hogy kitalálják hogyan lehet megadóztatni
Ha nyerek 22 ben szivatom utdijjal a villanyosokat.
Ja meg az Etyeki filmstúdió tulajának (asszem) Teslája van. Felrakott napelemet, meg gyorst töltőt. Viszont olyan sokat termel, az Elmű meg ugye nem fizet érte, megnyitotta a nyilvánosság előtt, hogy lehasználják a túltermelését. Eddig még nem tudták szóval kíváncsi leszek én arra a kormányra amelyik a napsütésre jövedéki adót vet ki.
Majd szépen fizetnek a benzinesek meg dieselek helyettünk is, nem lesz itt adóbevétel kiesés
Vicces, de az összes villanyautós könyörög a fizetős töltőkért.
Az ingyenes töltőkkel csak a gond van, és nincs elég. Úton általában akkor töltünk, ha messzire megyünk, ez meg ritkán van, többnyire mindenki otthon tölt a 37forintos kWh díjjal.

Külföldön olyan 100ft/kWh-ra jön ki a töltés.
Ez elfogadható lenne nálunk is.
A MOL-os az egész világon a legdrágább ha egy 15kWh-s Leaf-et akarnék feltölteni róla.
Készülnek korrektebb cégek is, náluk olyan 80Ft/kWh-ot mondtak, ami még mindig durván olcsó bármilyen belsőégésű üzemanyag költségéhez.
En a szuperteherautoban is szetaztam szoval ez duma
Esa csizmam vizallo.
mai tapasztalat hogy a lámpánál nincs ellenfele, motor sem nagyon ja és nem kell lábkoton meg nem ázol annyira szarrá ha elered az eső, mint ahogy ma is

Ha neked jo......nekemis.