Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

T-Max 500 2014-es ABS újszerű, új gumik, friss szerviz, 18ekm, nem olasz, új gyári nagy hátsó doboz konzollal, Gianelli sportrendszer amivel még barátkoznom kell, 1,8M
szerintem nagyon jó vétel volt, sokáig meg akarom tartani. amit én motorozok bőven elég.
Ezmelyikbizgere?
Azért gondolom illett volna visszaadni. Lehet dobtam volna rá még 10€ meg aztán egy gyufát
Elég nagy, mielőtt félreérted ez lett ni
Azé' mikor először tankoltam jó rég az olaszoknál automata kúton ahol bedobtam 20€-t, de ugye tele lett tizenpárból és vártam a visszajárót......egy darabig oszt elkullogtam.
mekkora,a robogo mielott felreerted.
Nem azt mondtam, hogy 38Ft legyen kW-onként hanem azért mérés után fizessünk már. A benzint sem úgy vesszük hogy kifizezek 50l-t és tankolok amennyi belefér. A kis robogómmal elég szarul járnék
Mutass kormanyt aki lemond rola.
Fasza lett.
Mondjuk az viszont tisztességtelen lenne több irányból is,
Nem csak a kw-onkénti 38 ft a töltés rentábilis dija. Plusz ott az elvárt haszon, senki nem akar ingyen beruházni aztán szolgáltatni.
Várható volt, nincs ingyen a villamos energia sem. Otthon is pénzbe kerűl, itt viszont a töltő árának, a kiépitett területnek is meg kell térülnie. Aki otthon tölt jobban jár, aki messzebbre megy még igy is olcsóbban megússza.
Az lesz ,hogy fizetnek csak autozunk persze burkoltan . Volt a fűtés is már minden, gázolaj, szén,gáz,fa. A vége mindig az ,hogy mire úgy gondoltuk milyen jó és olcsó addigra elmúlt és már más kellett . Nem volt olcsó és lett jobb.
Remélem senki nem gondolta komolyan, hogy villannyal majd ingyen fogunk furikázni? Lesz ezem még jövedéki adó is előbb-utóbb: szeretett kormányunk nem fog lemondani semmilyen adóbevételről.
Naja, 10kWh ra drága, 100ra olcsó.
Amúgy szimplán csak azt akarja a MOL hogy senki ne töltsön náluk, mert akkor nem kell visszafizetni a támogatást, ha nincs nyereség, a saját bérkocsijaikat meg könyebb így tölteni.
Szép vagyok
igen,fogtam a kereket es hozza mertem.
De a mereteket honnan szerezted meg? Vagy jozan paraszti esz?
Már nem.
Ez az egységár azért elég nagy szopatás, annyira nem nehéz mérni az elektromos energiát hogy ne tudják megoldani.
Elkezdődött, kerül még annyiba majd a töltés mint ma egy tankolás: http://www.napi.hu/nemzetkozi_... így is meg fogja érni?
De.
Azt ne mondd hogy dolgozol
Ha hazaertem.
Ha ott laksz, akkor jó helyen vágott földöz a Jóisten.
Múlt héten voltunk ott nyaralni, gyönyörű hely. Olyat motoroztunk a környéken, hogy uhhh... Azóta két dolog jár afejemben, hogy vissza kéne menni ősszel, és vajon jön-e csekk vagy sem...