Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az MT sorozat valami fertelmes,foleg az idei,a z 900 elmegy de nem az igazi,kicsit bena,a suzuki s sorozaton maig rohogok,az 1000f mint egy steroidos guppi.
Meg a lrgjobban az idei cb1000r adja ki.
Foleg a japo kismuff.
Es nagyon beteg ez a nyelv amit beszel.
http://youtu.be/dPuuO-nvd6g
Nem is tudsz nagyon mashogy. Bar mostansag keresgelek. Kezdem unni.
Igen, ez jól jellemzi a mai közép és kisvezetőket.....
Akkor tudnak szépet ha felkérnek egy europai formatervezőt.
Minden japannak el kell torni a kezeit aki formatervezo akar lenni.
Nem volt veszes egy hetfo reggeli beallt nullashoz kepest,szerencse hogy a balaton fele nem jott csak keves kocsi,lehetett hasznalni azt a savot.
Az mondjuk igaz, hogy a japánok ritkan tudnak szépet gyártani. Vagy lehet neki k szép. Pl. A mostani nakedek is borzalmasak. Gyorsasagibol is a zx10, es uj gixxer egy hányadék.
Amúgy néztem, volt ebből 170lovas változat is, meg az ODB-ben találtam "Racing Mode"-ot csak nem tudom hogy mit jelent és hogy lehetne aktiválni
Nem hittetek nekem hogy ez sportautó, és bármikor lenyomok egy maffia Thaliát
Azt mondja a régi jobb volt szerintem biztos nem de majd megszokja. Kicsit nyersebb a motorja meg a kuplung rövidebb uton fog a régihez képest. Nekem nem volt furcsa a zzrhez képest, sőt inkább kezesebbnek tűnt. De kinek mi van megszokva. Fiatalabb jobb technika.
Arra akarsz célozni hogy ha ugy van nem nézek oda és inkabb a sportmotort nézem egész nap?
Igen dolgozzon a faszom. Van aki megteszi helyettem.
Evvel most azt akartad finoman közölni, hogy a fizetésedért egy megalkuvó kis p.. vagy?
Na jó, a csak szégyen egy kicsit erős volt.
De azok legalább nem ilyen undorito rondák mint ezek
Ez eleve ocsmány autót így elbaszni...
De a legjobb amikor a Kínából kapott kész cuccok át vannak cimkézve és madi in germany felirattal tovabb adva
Mert a többi olyan sokkal jobb. Minden héten látok egy audibmw stb... T lerohadva vagy tréleren.
Német jarműipari cégnél dolgozok 8 éve ráadásul minőségbiztosítás i területen vezető beosztásban. Láttam par érdekes dolgot. Hányingerem van néha. Át vagyunk baszva meg annál sokkal jobban mint gondolnánk.
Bar ez csak az én véleményem.
Hat igen... Japán gépjárműgyártás már jó ideje csak szégyen.
Helyes.
Jó lesz a nagy vas? Remélem beválik neki!!!
Első hosszabb út meg volt.
Szép az idő sukár a szemem
A tó előtt közvetlenül bekanyarodsz balra, a kempinghez. Annak a parkolójában le tudod tenni a motort (ingyen), és kb. 150 méter gyalog befelé. Nem szuper, de teljesen ehető a hambijuk, azt hiszem 650 forintért.
Na majd megfigyelem azt a helyet is ha legközelebb arra csavargok. Azért eszem ilyen burger szerüt mert nem nagyon van mit elrontani rajta . Ez Orfű a csendes oldalon.
Kend le műgyantás bevonattal.
https://www.praktiker.hu/epitk...

Valami ilyesmire gondoltam, ilyenből van csúszásmentes is. Egyszerű, könnyen tisztán tartható és nem utolsó sorban olcsó...