Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Harkany a cel fagyi ugyben.
Eddig is otthon töltöttem. Így iszonyat drágán, kb 480forintból teszek meg 100km-ert, mert még nincs napalem.
Ingyen töltés mindig is ilyen nesze semmi fogd meg jól dolog volt, szóval ha ez azt jelenti, hogy lesznek a főutak mellett működő villámtöltők, és valami reális, használat alapú díjazás lesz, nem ilyen kurvás, hogy 3000 forint egy dugás szaxi nélkül, akkor az csak jót tesz a villanyjárművek terjedésének.
Mindegy az csak fagyi legyen meg sok ember a fagyizo előtt!
Be a városba biztos nem mennék ebben a melegben , Orfű ott biztosan van fagyi !
Jaja,azt tudom,csak próbálnék olyat ahol még nem voltam.
Kanyarog a fene,béna kacsaként fagyizni mennék.
A törvény úgy van hogy töltőállomáson pénzért adott áram után van jövedéki adó. Kulcsát nem tudom, kb. 0% jelenleg, de nincs is fizetős töltő, mert nincs hatóság, ami engedélyt tud erre kiadni. Szóval törvén van, de nem helyezték még üzembe.
A MOL-nál sem az áramért fizetsz, hanem a töltőhasználatért.
Otthon konnektorból, vagy ha nem kér a szolgáltató pénzt az áramért, akkor pedig legálisan töltheted jövedéki adó nélkül.
Az aszfalt kész volt csak vonalak nem voltak egy csomó bója volt össze vissza . Ez csütörtök volt ha kanyarogni mész akkor a Mecsek pihenő oldal a felkapott.
nyugi, szvsz nem sokaig ingyenes az elektromos toltes se...

http://hvg.hu/cegauto/20180728...
A vibrátort is onnan töltöd, annak meg örömszerzési adot kéne fizetni?
meg csak ujul vagy kesz is van?
Igen ott ujjul az aszfalt .
Namostakkor mivan ezzel a Misina tetovel?
Utfelujitas vagy miaszosz?
Áhhh, most élni nincs kedvem. Nem hogy motorozni. Pedig a jo!
Kínai szarok!
Sziasztok!Ha jol tudom minden üzemanyag jövedéki adot tartalmaz nem is keveset.Ezért is adocsalo aki mondjuk a fáradt sütöolajat leszüri és vigan használja a révi diesel autokban.A kérdésem:mi van az elektoromos autokal?Ha othon ki van épitve a hálozat és arrol töltöm az elektromos automat akkor az áram nem adoköteles?Hiszen az áramot mint üzemanyag használom!?
Így könnyű vagy 3 hete kaptam fél liter jó avas körtepálinkát és még nem tudtam megkóstolni mert mindíg van valami menőke, vagy munka.
Az hagyján Zsolti65-el mi lehet
Maga merre kujtorog már több mint egy hete?!
ezt a fürtöst madzagra kell kötni, és ha lent leérik akkor lejjebb engedni alul feltekerni a szárát és ismét kézmagasságban terem, és nem kell nyújtózkodni
ha fűthető üvegházban lenne még decemberben is érlelné a paradicsomot, igaz lassabban de mindig lenne friss
Én tegnap bírtam Asszony ivott én sáfőr vótam.
Többet nem iszok, de kevesebbet sem!
Én így szoktam fogadkozni.
Mi így tároljuk majd a testruhába onnan kaki és újra vissza a növények alá 27 tő paradicsomunk van (5fajta), étkezésre, befőzésre
Majd elmulik
És amugyse tartod be. Gyere szlovákiába motirozni, a hegyekben kimegy a másnap
De kevesebbet se!