Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meglatogassalak ?
Annak kene lennie mer egy hambival harcolok ami bazinagy.
Ez mecsek pihenő?
Taposd le a foldet,eleg az,az olajat meg az felissza.
Elsőre én is valami iyesmi lapra gondoltam. Bár az se lenne baj ha a kifolyt olajat fel lehetne könnyen törölni folt nélkül. Vannak fasza műhely lapok de annyit az egész nem ér
Na szoval akkor hol va jarhato ut es nincs rendor?
nekem van ahol bontott tégla van lepakolva és beöntve cementes vízzel
de ahol nem akartam ennyit baszakodni ott 40x40 járdalap simán csak lepakolva
a beöntött tégla sokkal harciasabb ahol a futó van ott van ez a megoldás, bontott kéménytégla volt ingyen, a kéményből származó tégla kb semmire sem jó a házban csak aljzatnak
néha benéztem de ment a buziskodás evvel a dingdongclammal és öröké elkapott a hányinger tőle

amúgy pihenés lazulás, jövő héten meg körbenézek melóhely után, bár nem sietek mert 3 hónapig eltart az állam
25+ év meló után csak megérdemlek ennyit.......
Egész nap mentünk , Bonyhádtol le a 6osrol azt onnan keresztül kasul a mecsekben ! Arra zónák , Szászvár, Komló, Mánfa, Mecsek pihenő, vissza Komló,sikondai , Orfű,fel a tv toronyhoz vissza ugyan ez csak H Hetény felé ki a 6osra .
Ini-t kérdezd, Ő ebben regional champion
Most én is mérges voltam, mert épp csinálják az egyik kedvenc utam. Idén már nem lesz jó. De jövőre nagyot lehet majd menni
Mondjuk magyarorszagon még top út lenne amit ezek az osztrákok már simán újjraaszfaltoznak.
Majd este talán negyek egy kört
Ha már garázs. Van valami ötlet mit lehetne az aljára tenni? Jelszó a fillerbaszás
Suzuka-ban vagyok
Lusta dög.
Ott is feltúrták az utat ? Pécs meg Misina között mocskosul csúszik, mentem egy oda visszát, végig látszott a fekete guminyomom, épphogy fékeztem a hstsóval és ment keresztbe, kigyorsításon ugyanez.

Zobáktól jó szászvár felè, pihenőn nem szabad motorozni mert megkurnak a rendőrök
Megy a suzukai 8orás a szobából motorozok
Én ma sehova se megyek. K meleg van
Iinkabb garazst festek sör mellett
Transzfogaras (Bilea-tó) élő webcam:

http://youtu.be/65g36VG7290
Nem akarlak lebeszélni róla csak készülj fel a tv toronyhoz ócska utak vezetnek .
Nabaszus,pont a tv torony a cel,akkor jol eltevedek masmerre.
Soltvadkerten van az a híres fagyizó
Akkor csak átutazó vagy Harkányba is biztos van fagyi. Én mohácsi komp átkelőnél szoktam fagyizni vagy még Kiskőrös után is van egy jó fagyis ott még aztán kánoán van millió motoros jár oda.
Májusban én is így jártam, 50 euróval.... úgy beszeltem rá két osztrákot, hogy ugyan tankoljanak már fejenként 16 euróért
Fotót ne felejtsd! Én ma menek Móvárra meg Paprétre mutert viszem rokonlátogatóba. Persze nem motorral.
Amit még kihagynék tv torony oda csak Enduro motor való siralmas ami arra van na ott fel van turva minden.