Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csináld magad a gumizást.
A képeiden road 3 van szerintem
Nem kevered a pr3-al. a 10-es futás és a gyenge teljesítmény nekem gyanus.
Én a TL_en jobban szenvedtem a gumikkal,ott a jobb gumival lehetett ellensúlyozni egyéb hiányosságait a motornak. cbr kevésbé tűnik problémás motornak.
Ami eddig nem jött be az a sportsmart, bt016pro, power 2ct. Persze lehet a cbr-en jobb lenne, de inkább ki se próbálom.
Őszintén szólva meguntam a pályázott gumikat, meg a slicket. Nagyon jók, de hogy havonta kelljen gumishoz menni (aki minden alkalommal új helyen bassza le a felniiről a festéket), és a sok hülye a levetett vágott slicket is már 18ezerért adja. Akkor votl buli amikor 10-ért utánam dobták, vagy még annál is jóval olcsóbban
Na a sportsmart2... életemben nem volt olyan szar gumim mint az, nem is a tapadással volt bajom hanem a viselkedésrvel, lehet azért mert magas a motorom de az eleje minden kanyarban el akart menni. Ez az első hegyes, hátsó lapos profil valahogy nem volt összhangban. Komolyan mondom hogy féltem azzal a gumival kanyarodni, 5000km-t szenvedtem kb aztán beállítottam a sarokba.
apumnak és nekkem iskukink van nadon csunnya bacsi vagy te apukam szerintt vagysz punculora
Egyébként rajtad kívül senkire nem aggatok jelzőt.
Rád meg rád fér, mert fel se fogod
Érezd magad megtisztelve
Nekem nincs bajom vele te félkegyelmű. Tudsz olvasni te punci????
Olvastál valami jelzőt amit ráakasztottam Jano3-ra ?
Te olvasni a Gabika meg írni nem tud.
Példás család
Csupa punci
Tokom nincs csak tököm!
Nekem Mitas gumim van!
Most mi a bajod vele? Te is jelzőt aggatsz másokra, csakúgy... Ilyen az mikor a fagyi visszanyal...
A bt 016 pro sem bírt 8e-nél többet.
Viszont azt is jobban lehet űzni mint a PP3-at.
Nekem is motorozhatóbb volt a Dunlop Sportsmart II.
Viszont 7e után csere.
A PP3 többet bír, viszont nem kanyarvsdász.
Kell a kompromisszum.
Simán elszalad 10 felett.
Kiváncsi vagyok mi lesz a véleményed, megosztó a misleny. Én egyikkel sem tudok jót motorozni, nem olyan mint pl a bt016, s20 vagy most a 212, nem mertem vele íven mélyebbre dönteni vagy korrigálni ha baj volt, nekem mindig az az érzésem volt vele hogy sodródik le az ívről, amiket eddig meséltek a haverok, ez a pp3 is ilyen.
Pontosan ugyanannyiért amennyit a paypal levett a számlámról de ezt meg kell nézzem előbb, 8000koruli osszeg remlik
Mennyire? Valamelyik teszten tizenezer felett irták a futást. Ha a felet tudja mar jó
Mennyié?
nyakba nem logatok,siman kinyirom molnarkocsis totyogaskor.
https://www.mobilasz.hu/tok-al...
Börzén vettem hozzá nyakbaakasztót 250ft oszt jónapot
Fagyiturista vagyok mondtam már.
Mert nem huztad neki elegge a gazt inkabb hatul csusszon
Mert occso es kivancsi vagyok.
Eddig egyszer mentem akkor elkapott az eső, egyszer meg kétszemellyel. Sokat meg nem tudok.
Kicsit takony, de konffortosabb mint az m7rr. Gondolom nem olyan merev az oldalfala vagy mittudomen
Az kellene,de hiusagom nem engedi.
Csináltass szemüveget, nem a telefon a kisebb