Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olaj! Amibe van adalék.
Kerulnem ha lenne normális elkerülő. Rohonc-leka-berstein háromszög azért néha megvan
Amúgy is tök állat kertek alján utak vannak kis 150km-es körzetben. Tiszta tt. Ugráló, kanyar, mi kell még
Tényleg nem mész csak a várost kerulod.
A gyári hang nekem se volt olyan rossz, bár 180felett nem sokat hallottam. A Bódis dob db killerrel kritikán aluli. Nyitva a jó + jobb az egykerekezohajlama.
Kotok 5 csillagos biztit,magán kórház meg apolonoknek öltözött malajkurvak fognak surogni körülöttem.
azért ilyen túrára nagyobb autóval érdemes menni, hogy ha bármi van beférjél a hátsó ülésre keresztbe nyakig begipszelve mert különben feldob az asszony a futóra hátra a motor mellé úgy meg nem annyira kényelmes
Ezzel nem tok mit kezdeni.
most már nekem is
Nekem meg kibaszott jó a gyári hang.
Nem az a hülye mosógép.
én pér évig csak hangos sporkipufogóval jártam, de mindig óvatos voltam városon belül... soha nem állított meg a rendőr, pedig sok mellett mentem el... viszont mások, meg arról számoltak be, hogy őket megbüntették. én most már nem kockáztatnék, ráadásul neked gyors és egyszerű a kipu csere...
Engem az érdekelne, hogy a 7100 az minőségi ugrás a 5100 képest, vagy azt is a marketing adja el?! Mert ha igen megveszem az Eneost és pá.
Neki olaj van benne! Elvileg abban már gyárilag benne van az adalék.
Mogul 7100-hez képest milyen?
Halkabb a blokk?
Xado olajról, vagy a fecskendős adalékról beszélsz?
1 hónap alatt sikerült 500km-t tenni?
Elején puha, jónak tűnt. Most már mondhatom még puhább lett 500 km -er utánn! Eddig jó!
Milyen a Xado a szutyok gikszerben?
Vagy szerencséd lesz vagy nem.
En láttam labanc rendőrt aki a gsxr-es srácot megbaxta 20 ra mert ralogott a taskaszij a rendszamra,majd mutogat a 20 centis dobra,pingvinezett a srác hogy nem érti,makja volt mert épp jött egy hasonló hangos labanc Ducati,az ipse rögtön fel a motorra és már vetette magát utána.
Megbasznak
A jövő pinája a segglyuk azt mondják!
Ne félj az anális szextől! Sokak szerint jó az!
Gyerekik közeljövőben megyek egy túrára a szarommal. Ausztriában baszakodnak a dobbal? Cuppancsam rá a gyárit me van nem is sok idő., csak élmény fokozásáért raja hagynám a martinkát (nem E betűs) de lehet ész szerűbb lenne rá rakni azt a retkes gyári dobot a 100 euros bünti elkerülése érdekébe. Az olaszok leszarják. Szerintem én fél úton meghalok speed motorosként az fog érdekelni hogy megbasznak e vagy nem.
Melyik fórumon?
az olaszoknál több ilyen sárga szarba belenéztem, egyikben sem volt semmi....