Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a km óra állást igény szerint állítják a hülyéknek...
csak en voltam es a csodamotor.
Narancs.Amugy egy honapja miskolcon akartak eladni,azota elkelt,mar nem latom a hahun.
A hulye sok km mania miatt azokat latom csak amikben ilyen 60e km van meg az 1,6m feletti ujabbakat.
Tokmindegy miaz legyen 1,5 alatf meg 30e alatt es elmegy,lehez az 25 eves cbr vagy 6 eves hornet.
hondával voltam.. ott a kis 3 hengeresből már nyakláncot hajlítottak volna menet közben.... mindenkinek rángatják a kezüket, nem csak neked
Nalatod,nekem csak a kis pulyak mutattak hogy huzzam tiltasig,a bmw-t nem szeretik,vagy csak latjak a penzt.
mentünk át egy falun motorral, olyan érzésem volt, mint a star wars V-ben, mikor zárult össze a lény szája... jöttek ki két oldalról az apacsok és zárult az utca vége... mondom, aki itt defektet kap, majd meggyászoljuk... a rendőrök kisbusszal mentek át a falun, de 100-ról nem lassítottak vazze
valamikor ozdnal mentunk at szlovakba,ha nem latom a tablat olyan mintha banglades lenne a fejekrol latvanyban.
hülye vagy? nyom nélkül tűnnék el 3,87 mp alatt 100-on
de nem ez a lényeg, ha nem látsz szegénységet, de akarsz, irány terenye olyan emberek laknak ott, akik még mindig a tanácsra járnak segélyért, mert nem tudják, hogy már nem így hívják de bemehetsz a kúriára is, ott van aztán dínomdánom cigányhad... még a cigányvéget fel sem ajánlottam, oda már én sem nagyon merek bemenni egyedül
Mennye oda bmw vel.Megesznek mordorban
..
Mennye oda bmw vel.Megesznek mordorban
..
naneeeeee :) terenyei gyerek vagyok, ne menjünk ebbe bele, hogy milyen messze van kisterenye és nagybátony. hiába vonták össze papíron.....
jelenleg van 25 evem ebben az uzletagban.Minden evben ezt mondtak,es minden evben voltak felujitasok,epitkezesek.
es lesznek is.
pl felénk 10 étterem-kocsma stb maradt 3
itt látszik a szegénység
pest és környéke meg teljesen más dolog
lecseng ez a csok utána alig lesz élet, aki épített a kölcsönt nyögi, lófaszt nem fog vásárolni, aki meg dolgozott az építkezéseken nem lesz munkája
Kisterenye-batonyterenye kozt van 4,3 km.Nem nagybatony,ne legy nehez.

https://www.google.com/maps/di...!4m8!4m7!1m2!1m1!1s0x47406b9c1e4178ef:0x4c440560779cf0a1!1m2!1m1!1s0x47406a2fab6d8c1f:0x4c3f3e6ab7ec907f!3e0!5m1!1e1
ott a matralja es az otthon butor.Nem kell tobb.
magánrepülővel.... a yachtjukra....
Baszki meg a disznók is a bahamakra jarnak uszni.

http://youtu.be/BJuL-yK-I8g
kisterenyét mondtam, nem nagybátonyt... nagybátonyban is felesleges bár ott meg nem találnak értelmes munkaerőt, munka lenne, csak munkás nincs... csak zombi ott csak a 90% él szegélnységben, a maradék 10%-on osztozik kettő bolt, de azokat is be kellene zárni
Batonyterenyen van 3 is,szeretem a fejlidest de 3 km enkent felesleges a bolt.
gyere le Kisterenyére... ott is épül az út eu pénzből, mégis rohadt szegény a 95%-az ottélőknek.. ne félj, még bútorbolt sincs, lehet ott a piaci rés neked, bár vásárló nemigen lesz.. .csak rés
Itt egyedül ini "szegény"!
Felezon.
Jelenleg egy 60 km és Bicskei úton kb 40 et a 3 sávos nullason a kocsik közt a felszín kellett a full dugó miatt megtenem mert az összes kamion,személykocsi építőipari cég mozog nem látom ezt a szegénységet.
Ha az lenne nem kéne áru amit fuvarozási és a szegény is a seggem maradna.
most azért már van reális alapja
egyre jobban elszegényedik a köznép a sok folyamat optimalizálódás miatt, minél szegényebb az ember annál kevesebbet vásárol, és akkot megtörik a lendület és már a lejtőn is van minden
mert azért régen egyre több mindent adtak el, egyre több munkahely volt egyre több a vásárlás, ez a fejlődés, ha ez megtörik akkor van a cumi
pont azért tereltek be minket is az eu-ba hogy tudj vásárolni minél többet
ja.... olyan ezt már olyan 30-35 éve is hallottam...
" a kapitalizmus haldoklik.... de hallod? Ha a kapitalizmus megdöglik és elássák, lent is jobban fog élni, mint mi itt fönt. És majd éjszaka, amikor szellemjárás van, nem ő jön föl kísérteni, hanem mi megyünk le enni..... " HOFI
65 leszek,kifaszt érdekel.Mar ha leszek.