Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kit érdekel? majd kihúzom a vasbakot az útra, ráteszek egy kényelmetlen kissámlit oszt nézem az aszfaltot... inkább a fagyi
Apropó, holnap reggel 8-9-körülre megyek ki a délelötti etapban, a kakucsi pályára.
Ha valaki pofán akar baszni (15 fok felett lesz a hőmérséklet), vagy csak meginni egy ásványvizet a szőrös pofámat nézve, azzal örömmel pacsiznék.
Sokminden vagyok,de edzett az nem.
Ezt úgy hívják hogy "légszomj" és az "edzetlenség"-től van
Palyamotoroztal már értedben? nem úgy tűnik.
Nem.A szuk fordulaszamtartomanyu gepeknel sokat kell a valtot hasznalni.
Szerpentineken stresszmentes tud lenni ha tetotol a padlasig egy sebessegben tudod az egeszet megcsinalni.
persze a kobcenti segit nagyon a sornegyeseken.Azert ha van 170-180 lo tokmindegy mit teszel a valtoval.
De mivel pancser vagyok es nem akarok 2,ben megdogleni motor alatt mikor hanyattbasz,gumit sem akarok 4-5000 enkent venni marad a kus ugribugri,aminek jo ha alapjsrattol 12000 ig leadja a max nyomatekot.Es a hang tenyleg odabasz gyari dobbal is.Sor4 en ertem miert vesz mindenki azonnal dobot ra.
Mi legalább tudunk még vezetni autopilot nélkül
....feldobozolva, utánfutóval, és pohártartóval!!!!
Én autóba ülök ilyenkor. Az sokkal kényelmesebb bármelyik BMW- motornál
majd a benzint a tankból
bár idén úgy néz ki már nem kell mennem már győrbe, szóval nem kell félned
Kiszívhatod te is!
ennek a motornak még mindig buzis a színe.....hát sosem akarja a nap kiszívni?
Gyere.
Majd megnezem ezt a fagyizot is.
amúgy nem tökmindegy hol "megy" egy motor?
mindegyiknek van egy tartomány ahol megy jól, ott kell használni
Azt én is!
Valamiert 4-5 kor utan elszedulok. Mint a hajoutakon.
Nincs kukasmellenyem,csak egy feketefeher textilkabatkam ami lassan szetesik mert low cost,de fagyizoba tekergest szeretem.
lehasalva nézni az aszfaltcsíkot körbe-körbe óriási élmény lehet.... mint a mókuskerék
Aszongya a mókus a gp nem motorozás. Bezzeg a kukasmellenybe fagyizoig szedolges az az
biztos, hogy odab@sz
Valszeg mert akkora mint a Nimitz anyahajo.
mert nem oda való? de mondjuk nem is érdekel, lesz@rom a gp-t, az számomra nem motorozás
Najo az enyem kis ugribugri.De egy 18 as speed a 150 loval meg a 117 Nm el mar nem lehet olyan rossz.
Nem is értem miért N BMW k1600-al nyomják a gp-n is.
Na még a két hengeresek kellenek azt kezdődhet a mulaccság...