Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kerek krumplifejre csak jó lesz.
jó is lesz az, ha passzol a fejedre
Asszem eldőlni látszik az NXR.
https://totalbike.hu/technika/2018/07/09/adac_bukosisakteszt_2018/
Fingszagú szakadástól mentes (vastag bőr) gatyám protektoros eladom. 10 e. Ár fix alkudni lehet.
nem kellett tovább a kommunizmus a népnek, piacgazdaságot akart.... így a mínuszt termelő bányáknak természetesen befellegzett, az meg, hogy kinek van munkája és kinek nincs a hirtelen jött "kapitalizmusban" senkit nem érdekelt...
inkább az eu támogatás lesz a nyerő.... anno is gazdaságtalan volt üzemeltetni a bánya infrastruktúrát, csak a kommunista éra üzemeltette, mert kitalálták, hogy itt márpedig ipari nagyhatalom lesz kiépítve.. a vas és acél országa az újranyitás is egy utópisztikus álom néhány ember részéről, ezeknek az amúgy is gazdaságtalan bányaüzemeknek a jó részét deponálás címszó alatt teleb@szták szeméttel....

ahogy Hofi mondta anno (1980)...: "Ha nem lenne ilyen erős mezőgazdaságunk, olyan ipari ország lennénk, hogy arról koldulnánk..!"
Majd a jelenlegi kormány akkor fogja újranyitni a bányákat, ha előbb - fillérekért - a Nemzet Gázszerelője kezébe kerülnek. Ja, meg he belengetnek rá valami EU-s támogatást....
Valami kretén politikus eldöntötte, hogy a "bányákat be kell zárni" !! És bezárták ! Az senkit nem érdekelt, hogy rengeteg embernek nem lesz munkája! Azoknak, akik ezeket a a kreténeket megválasztották ! Úgy kell nekik! Maguknak keresték!
Erről van szó, ezért ment el a jó öreg GS öccá' gumija nálam 21 ezret - és hátul még simán bírt volna 4-5-8 ezret.
Nem baj, most van zsírúj garnitúra, remélem ez is kibír ennyit.
Nincs motorerő nincs gumikopás
Ott születtem.... ma már tényleg az lett, a rendszerváltás )és a bánya bezárások) óta.... egy igazi rezervátum...
sv 650 hintaló.
A TL-en is sokat kell váltani mert 6500-10.000 között lehet használni. Kellett egy kis idő mire a sor4 áttételezésére ráálltam. Meg az amúgy is 9-12 ezer között a legjobb használni
Hat,teny hogy ketkereku tankba gardány kell.
Lánc hol? Nyakba való az nem motorkerékpárra
Jah es volt v2.A hang nem annyira jo es idegesitett hogy 3000 ig csak rangatta a lancot 9000 felett meg mar csak hangja volt ereje nem.
Ne szorakozz,a rosso corsa 4000 nel kb 60% 8000 nem kinyirom.A PR2 birt 12ezret.
Annak tényleg sokkal jobb a hangja. De drága, és nem tudom mennyire jó.
Big bang?
A sor4 nek nincs kifejezetten jó hangja, de azt nem azért kell szeretni. Ha a TL tudná azt amit a cbr akkor soha nem ülnék sor4-re. De nem tudja
A V2 hangja sokkal jobb
Pont a sor 4 ezer tudná, hogy 2-3-ban tudsz bárhol bármikor 30-230 között csapatni. Azt még meg se kell erőltetni magadat váltással
Nekem elment az M7rr 5700-at Akkor az túristáknak 10.000 és tapad is.
Zsótti merre lehet?
Ezek a terepesek mindig ilyen balfaszok hogy elhagynak mindent a motorrol?

http://youtu.be/WowFIYmLM94
Biztosító nagy maffia. Visszamenőleg kifizettetik, meg mindenféle büntetést rád vernek.
Persze van rá megoldás, de az nem nyilvánosan fogom leírni.
Jah,bicsken kezdek,majd irany galyazni.
Meg meg kene nezni hogy miarakot kell csinalni ha letelik a forgalombol kivionas,mert a KH anno kuldott egy levelet hogy megszunteti a biztit.
aki megteheti.... én melóban...
Nem is vádoltalak ilyesmivel