Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a vaze nem ugyanezt tudja?
Lesz fotó/videó feltöltés
új hétvégi projekt:
a női lélek részleges megfejtése, avagy miért is jó nekik ha uborkát dugnak a seggükbe
de előtte alszom egyet, mert ez teljes embert kíván
Akkor pont minimál stílusban nyomom.
a szeretet nem segít, egy lottó ötös kellene meg 2 naponta egy bevállalósab orális játék
én inkább úgy mondanám hogy hengerenként minimum 4-600 ccm alatt ne legyen
esetleg a fiataloknak a 350ccm/ henger még elmegy
Megnyilvánulásaid krónikus önértékelési probrémáról tesznek bizonyságot. Célszerű lenne foglalkozni vele, szeretettel.
Ezer alatt nincs èlet mèg a lepedő allat sem.
az új se jobb sokkal mint ami most van
ez a 640es elég jól sikerült
mondjuk egy 950es ser-t simán vennék ha motoroznék is vele...... de azért hogy álljon alepedő alatt az a 640 is tökéletesen megfelel
Lusta disznyó húzzá dógozni azt lesz új kátèjjem!
lehet nem lenne az sem elég még úgy is simán meglenne az átlag
az élet
már megint a szörpüzemmel baszogat az asszony, vett mindenféle függönyöket meg ilyen szarokat most meg kb 3 babkonzerv van fizetésig
ami hétfőn lesz, mert arra számított ma lesz utalás
neki csak a napi 20 rugó lebeg a szeme előtt nem az én lelki békém amit már így is rongyosra tépett mostanában minden dolog
Ezt mèg felezni?
most mi gondod van ?
néha elgondolkodom azonhogy egy iq felezővel lehetne egy totál gondtalan életem
ezeknek a biorobotoknak sosincs gondjuk semmire sem
Bèka lean.
arra emlékszem hogy volt egy ember aki inni szeretett de hozni nem
aztán megviccelték mert a vörösborba tettek valami hashajót aztán szolnokig a budiban ült
mondjuk az jobb mint ezt a buzi békát húzgálni........
tényleg
a cégnél van egy csomó ember aki sok havi munka után se jött még rá hogy ha megemeli egy kicsit akkor nem zörög annyira ha húzza mint akkor amikor teljesen le van engedve
tök érdekes látni az arculkat amikor felvilágosítom őket
Így biza nem ma volt.
elég volt egy 20-as anya is,nem kellett nehéz legyen
ez jó régen lehetett........
amikor odamentem még délután mindig ment a szeszelés a vége felé már senki sem mert inni
volt olyan műszak hogy kb az egész kikötőben nem volt józan rajtam kívül senki egyik vasúti félnél sem
a mahartos diszpécsernél toltuk a c6-hu-t és hallgattuk a rádióforgalmat de néha a röhögéstől alig tudtunk írni a sunáknak
Itt csak az automatákra lesnek kamerák máshol nincs.
a vasútnál én mindig megfogtam egy könyvet, aztán avval futkostam
irodai munka előnye hogy nem kell nehéz vasat cipelni ahhoz hogy lógni tudj
bár a kétezres évek elején hátvégente nem volt alvás, az utolsó hévvel elmentünk a zöldpardonba az elsővel meg vissza
itthon meg sajnáltattam magam hogy milyen ütős éjszaka volt, egy percet se tudtam aludni